RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 19fe08b9-6ba3-5407-b142-1f846186b083 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 30.98 m N.A.P. (1989).Stang b knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7fe2cd40-3667-56a1-9736-d3093c025d2b |
| station | 01 |
| xrd | 58556.3802 |
| yrd | 386904.1706 |
| 4c64766c-3bcb-5380-8aaa-cd5328e9c889 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 26 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1976 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de O.balustrade van de omgang van de toren; 0.15 m uit de binnenzijde; 0.98 m uit de buitenkant van de Z.balustrade.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7fe2cd40-3667-56a1-9736-d3093c025d2b |
| station | 12 |
| xrd | 58558.4173 |
| yrd | 386903.3705 |
| 684f58a2-4f7d-5190-9f8f-ff17933a3b8e | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de ingang; 0.47 m van de N.hoek van de W.muur; 1.41 m b.b.g.; 2.783 m N.A.P. (1994).C.P. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7fe2cd40-3667-56a1-9736-d3093c025d2b |
| station | 13 |
| xrd | 58553.9005 |
| yrd | 386907.5986 |
| 37dde6d9-3eb6-55ba-935f-4b45bfe0dde5 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1989 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, rechts van de toreningang; 0.43 m uit de Z.torenmuur; 1.71 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 314 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/7fe2cd40-3667-56a1-9736-d3093c025d2b |
| station | 14 |
| xrd | 58554.8274 |
| yrd | 386902.3163 |
| d485b6da-6648-55dc-af96-0b57a2a3b2f5 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 36.38 m b.b.g. (1985). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/90ba9d10-87e9-52b3-a4c2-e1a86ef7a75b |
| station | 01 |
| xrd | 50350.2306 |
| yrd | 387945.1017 |
| 535ea5a2-4b49-50c6-8368-d77b1faa8980 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.steunbeer van de W.torenmuur; 0.78 m uit de N.kant; 1.51 m b.b.g.; 2.859 m N.A.P. (1997). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/90ba9d10-87e9-52b3-a4c2-e1a86ef7a75b |
| station | 11 |
| xrd | 50346.1976 |
| yrd | 387946.6304 |
| 53afc93a-45db-5076-a294-2b5bcb7c4d42 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1985 |
| lambda | |
| maand | 09 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de vloer van een raam met openslaand luik aan de W.kant van de toren; 0.09 m uit de buitenkant; 0.26 m uit de Z.kant van het raam. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/90ba9d10-87e9-52b3-a4c2-e1a86ef7a75b |
| station | 12 |
| xrd | 50347.9313 |
| yrd | 387944.7261 |
| 528ae8ae-747e-5922-8749-39c755dbe0e8 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 22 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.kerkmuur; 0.27 m uit de W.muur; 1.56 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 315 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/90ba9d10-87e9-52b3-a4c2-e1a86ef7a75b |
| station | 13 |
| xrd | 50354.8453 |
| yrd | 387940.9403 |
| 4807d527-e4ce-569e-9434-45aae6ee99a9 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/75400882-8970-57fa-9768-5dc3f1fc2761 |
| station | 01 |
| xrd | 40519.8387 |
| yrd | 388161.2335 |
| f5f261de-c062-57a3-ad30-83324a981e58 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 23 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1997 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de pilaar rechts van de ingang; 0.28 m uit de N.kant; 2.86 m b.b.g.; 4.608 m N.A.P. (1997). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 316 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/75400882-8970-57fa-9768-5dc3f1fc2761 |
| station | 11 |
| xrd | 40523.4641 |
| yrd | 388163.4665 |