RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 7a8e5aed-f073-5478-81b3-607bacf80fb7 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 15 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1980 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.muur van de Z.aanbouw van de toren; 0.40 m uit de Z.muur; 1.88 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a2a5cb53-4a44-535d-9fe4-cbf3598acb76 |
| station | 13 |
| xrd | 45065.3129 |
| yrd | 397470.9493 |
| bc67f87f-dad5-5efc-8746-359fa93e526f | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de vierde steunbeer van de N.kerkmuur, geteld vanaf het O.; 0.40 m uit de W.kant; 1.93 m b.b.g.; 3.381m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a2a5cb53-4a44-535d-9fe4-cbf3598acb76 |
| station | 14 |
| xrd | 45076.9935 |
| yrd | 397484.3802 |
| 3ba0dbcf-50f6-5c90-a392-94825ac0a065 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 13 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur; 0.16 m uit de N.muur; 1.40 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 326 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/a2a5cb53-4a44-535d-9fe4-cbf3598acb76 |
| station | 15 |
| xrd | 45064.8946 |
| yrd | 397479.9121 |
| 890386e7-1007-58fb-85db-ac30c1d00e55 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Grote bronzen bout in de W.muur van de boerderij; 4.75 m uit de N.muur; 1.57 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/048e3e0f-20f4-5c2c-ba04-326b68f090da |
| station | 11 |
| xrd | 50939.2509 |
| yrd | 398613.8254 |
| 11384cf8-5404-5917-b220-aeb05c6c4807 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.muur van de boerderij; 0.58 m uit de N.muur; 2.32 m b.b.g.; 4.037 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/048e3e0f-20f4-5c2c-ba04-326b68f090da |
| station | 12 |
| xrd | 50941.2722 |
| yrd | 398617.2958 |
| 010bb80c-c16c-5181-885b-37e934208de2 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.W.muur van de trafo ten Z. van de boerderij; 0.18 m uit de Z.W.muur; 0.90 m b.b.g.; 2.664 m N.A.P. (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 328 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/048e3e0f-20f4-5c2c-ba04-326b68f090da |
| station | 13 |
| xrd | 50914.1675 |
| yrd | 398592.8294 |
| 98b0521f-21be-5de2-999e-1ec93ea7120f | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 26.33 m b.b.g. (1985). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2407e5ad-41c6-5e6c-977e-6dcd046b95f6 |
| station | 01 |
| xrd | 51553.6679 |
| yrd | 386448.5539 |
| 51fd538f-ffd7-532a-8c35-77eea07f7927 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.torenmuur, links van de ingang; 1.66 m boven de stoep.; 3.195 m N.A.P. (1994). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2407e5ad-41c6-5e6c-977e-6dcd046b95f6 |
| station | 11 |
| xrd | 51551.5565 |
| yrd | 386449.6052 |
| 5193c9ea-a5ce-5ff4-9cc1-8115f03abf43 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 03 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1994 |
| lambda | |
| maand | 02 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.steunbeer van de kerk; 1.67 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 329 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/2407e5ad-41c6-5e6c-977e-6dcd046b95f6 |
| station | 12 |
| xrd | 51564.3526 |
| yrd | 386438.1765 |
| 5f09ac6b-6dcd-5b7b-bb42-6f1364c8b3ce | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Stang boven knop. |
| omschrint | OH: 30.05 m N.A.P. (1989).Stang b knop |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 330 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b6ed8fdc-1d03-508c-89cf-779500bd223e |
| station | 01 |
| xrd | 54883.3465 |
| yrd | 393729.6412 |