RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| 8631edec-2a6d-5e80-8d9f-64829516f4a8 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Ronde bout in de N.muur van de schuur; 2.76 m uit de O.muur; 0.80 m b.b.g. |
| omschrint | 2.928 m N.A.P. (1996); peilmerk is 11 (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 532 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dc606ce3-db4a-5342-b2e1-b65dc97d9951 |
| station | 11 |
| xrd | 53079.5291 |
| yrd | 375681.4933 |
| 2f111f90-9c7c-50b3-af1a-a098c74beecf | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de N.muur van het huis; 0.11 m uit de W.muur; 1.76 m b.b.g.; 3.743 m N.A.P. (1996).tegel = nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 532 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/dc606ce3-db4a-5342-b2e1-b65dc97d9951 |
| station | 12 |
| xrd | 53099.0922 |
| yrd | 375686.029 |
| 5719ea55-a7c1-5e21-8f48-8c1603ca3c40 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de W.muur van het gemaal; 0.50 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 533 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5fa34913-164c-5cd3-a304-fbcc8f58ceb7 |
| station | 11 |
| xrd | 55497.2087 |
| yrd | 376007.7963 |
| 1b4a9d14-a954-5306-aba8-554e3cfcf9d1 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het huis; 0.50 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 534 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/043c2814-f1b7-567b-beb6-309fb9f265de |
| station | 11 |
| xrd | 59825.4485 |
| yrd | 375221.0085 |
| c75453db-1eaf-5c68-b7b8-d4ba859157fc | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | |
| omschrint | Ronde waterpasbout met ingezaagd kruis in de W.muur van de schuur; 0.87 m uit de N.muur; 0.55 m b.b.g.; 1.910 m N.A.P. (1996); peilmerk is 11 (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 536 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/903b7b1c-0ad6-59fa-9621-8f336580c556 |
| station | 11 |
| xrd | 59108.8067 |
| yrd | 379878.9373 |
| 7b6920b5-c82c-5f43-888d-7b995878a2b4 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 04 |
| omschrext | Bronzen bout in de W.muur van het huis; 0.23 m uit de N.muur; 1.52 m b.b.g. |
| omschrint | 3.245 m N.A.P. (1996).nieuw |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 536 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/903b7b1c-0ad6-59fa-9621-8f336580c556 |
| station | 12 |
| xrd | 59081.1223 |
| yrd | 379883.4901 |
| c8d78e80-e373-5ac1-8435-971272a02b24 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | Messing bout in de O.muur van het huis; 0.50 m uit de N.muur; 1.50 m b.b.g. |
| omschrint | 2.703 m N.A.P. (GPS) (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b4b2e297-fdb5-5463-8fca-a8e2cd2b4d32 |
| station | 11 |
| xrd | 57204.2469 |
| yrd | 380528.3662 |
| d4f0a6c1-4b1e-5d2c-934f-78b61ffa7ea5 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 14 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 03 |
| omschrext | |
| omschrint | tegel; 0.30 m o.b.g.; 1.432 m N.A.P. (GPS) (1996).nieuw tegel |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 538 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/b4b2e297-fdb5-5463-8fca-a8e2cd2b4d32 |
| station | 12 |
| xrd | 57227.2407 |
| yrd | 380575.0283 |
| a0f6a1a7-55e8-5666-8889-64566331d163 | |
|---|---|
| blad | 480 |
| dag | 12 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1998 |
| lambda | |
| maand | 11 |
| omschrext | Ronde bout in de N.muur van de schuur; 0.42 m uit de O.muur; 0.10 m b.b.g. |
| omschrint | Identiek aan peilmerk 048H0033. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 539 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/5dd41de6-4acc-5073-b9d3-de3ff0a663b6 |
| station | 11 |
| xrd | 56287.1545 |
| yrd | 379792.4087 |
| 6c80ac80-d221-506c-b5b5-fffa3289b37c | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 27 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 2012 |
| lambda | |
| maand | 06 |
| omschrext | Voet stang. |
| omschrint | OH: 90.43 m b.b.g. (1983). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 101 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/459af40c-5424-566f-8127-9bbbec841ea1 |
| station | 01 |
| xrd | 31935.2867 |
| yrd | 391557.335 |