RD info - Stations
Stations
Overzicht van de ligging van de RD-punten, GNSS-referentiestations en GNSS-kernnetpunten in Nederland met de bijbehorende omschrijvingen en coordinaten in het stelsel van de Rijksdriehoeksmeting (RD) en het Europese stelsel ETRS-89. Op https://www.nsgi.nl/referentiepunten-en-gnss-data/informatie-referentiepunten/rdinfo is uitleg beschikbaar over de inhoud van de velden van deze dataset.
| bcb9809b-7942-5e6e-9071-8b81aaeffe7f | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | Stang boven bol. |
| omschrint | OH: 23.30 m b.b.g.; 21.40 m boven 12 (1995).Stang b. bol |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/39bf6024-5f90-5fbc-88e3-ab4f672789d1 |
| station | 01 |
| xrd | 22698.303 |
| yrd | 391920.2447 |
| 47fec2cc-bd72-527b-b7b7-aa6134119a88 | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de W.steunbeer van de N.torenmuur; 2.20 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/39bf6024-5f90-5fbc-88e3-ab4f672789d1 |
| station | 11 |
| xrd | 22696.4487 |
| yrd | 391923.658 |
| 144e7ce0-5fb5-54d9-be3b-eb5bafb33f9b | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 19 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 05 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.kerkmuur; 0.86 m uit de tweede ronde steunbeer, geteld vanaf het W.; 1.90 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 301 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/39bf6024-5f90-5fbc-88e3-ab4f672789d1 |
| station | 12 |
| xrd | 22705.2378 |
| yrd | 391924.5553 |
| fec9d8c7-9daf-5ef5-b5f3-1ef8edce2c56 | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | Stang boven versierselen. |
| omschrint | OH: 28.42 m N.A.P. (1991). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/309386ed-91fd-5dc9-b8cc-556a6a7e8728 |
| station | 01 |
| xrd | 27347.8342 |
| yrd | 375609.8671 |
| 415307cb-947b-52e0-8c61-ac067de128ec | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de Z.W.kerkmuur; 0.70 m uit de N.W.muur; 2.11 m b.b.g.; 4.224 m N.A.P. (1996). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/309386ed-91fd-5dc9-b8cc-556a6a7e8728 |
| station | 11 |
| xrd | 27344.4811 |
| yrd | 375614.7427 |
| a64a205e-62eb-583b-9f98-ad56e52faaa4 | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 10 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1976 |
| lambda | |
| maand | 08 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in het Z.W.opgaande muurwerk van de betonnen sierkoepel; 0.10 m uit de W.muur van de koepel; 1.44 m boven de omgang. |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/309386ed-91fd-5dc9-b8cc-556a6a7e8728 |
| station | 13 |
| xrd | 27346.352 |
| yrd | 375609.5454 |
| b71e7818-0002-5da3-a0b1-d2fe09265fa8 | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 04 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1996 |
| lambda | |
| maand | 07 |
| omschrext | |
| omschrint | Bronzen bout in de Z.W.torenmuur; 0.47 m uit de Z.O.muur; 1.66 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 302 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/309386ed-91fd-5dc9-b8cc-556a6a7e8728 |
| station | 14 |
| xrd | 27346.8317 |
| yrd | 375607.5614 |
| c0109da3-19a5-5be5-acdd-1d216fae989b | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | Stang boven makelaar van de H.K. |
| omschrint | OH: 20.07 m b.b.g.; 18.50 m boven 12 (1995). |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12190b37-7794-5a0e-91f5-8d14239f4f58 |
| station | 01 |
| xrd | 21688.7604 |
| yrd | 377616.7958 |
| e16c09d0-b31c-5c1e-b7a5-f068bd23fd1a | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.muur van het pand Dorpsstraat 27; 0.17 m uit de N.O.muur; 1.61 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12190b37-7794-5a0e-91f5-8d14239f4f58 |
| station | 11 |
| xrd | 21673.6281 |
| yrd | 377633.7174 |
| a72de8ed-9479-5f4b-90ff-1b72a53f946c | |
|---|---|
| blad | 489 |
| dag | 18 |
| gid | |
| gps | 0 |
| h | |
| jaar | 1995 |
| lambda | |
| maand | 01 |
| omschrext | |
| omschrint | Grote bronzen bout in de N.W.muur van het pand Dorpsstraat 19; 0.57 m uit de Z.W.muur; 1.57 m b.b.g.; |
| peilmerk | |
| phi | |
| punt | 303 |
| punten.href | https://api.pdok.nl/kadaster/rdinfo/ogc/v1/collections/punten/items/12190b37-7794-5a0e-91f5-8d14239f4f58 |
| station | 12 |
| xrd | 21686.5275 |
| yrd | 377650.1611 |