Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 18c2b1be-a2a1-5e6f-bd76-a8bc5a295ad0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 480 |
| aantal_inwoners_buurt | 1020 |
| aantal_woningen | 500 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,230769 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3987 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Centrum Oost 2 |
| cbs_buurtcode_1 | BU07770001 |
| cbs_buurtcode_2 | 07770001 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.125 |
| gid | 7902 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 26 |
| opp_land_totaal | 26 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 182.769231 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 759.6 |
| df786247-e163-5041-a4f1-b6b0f9150378 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 10 |
| aantal_woningen | 3 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,022388 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Bedrijventerrein Vosdonk |
| cbs_buurtcode_1 | BU07770100 |
| cbs_buurtcode_2 | 07770100 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 7907 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 134 |
| opp_land_totaal | 134 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| f1356f3e-af7c-530f-aa48-60d56332507c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 75 |
| aantal_inwoners_buurt | 205 |
| aantal_woningen | 79 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,327801 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 85 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Etten-Leur Midden landelijk gebied |
| cbs_buurtcode_1 | BU07770200 |
| cbs_buurtcode_2 | 07770200 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.733333 |
| gid | 7908 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 241 |
| opp_land_totaal | 241 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.825726 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 22.654046 |
| 0e1e5858-0c59-5b32-8cad-8e4e986609a1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 290 |
| aantal_inwoners_buurt | 600 |
| aantal_woningen | 272 |
| aantal_woningen_per_ha | 16 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3465 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Noord 1 |
| cbs_buurtcode_1 | BU07771000 |
| cbs_buurtcode_2 | 07771000 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.068966 |
| gid | 7909 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 17 |
| opp_land_totaal | 17 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 196.517647 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 809.867647 |
| f8db84a2-fb8f-5904-b738-0df7e9b8cd76 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 375 |
| aantal_inwoners_buurt | 805 |
| aantal_woningen | 395 |
| aantal_woningen_per_ha | 30,384615 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6024 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Noord 2 |
| cbs_buurtcode_1 | BU07771001 |
| cbs_buurtcode_2 | 07771001 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.146667 |
| gid | 7910 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 13 |
| opp_land_totaal | 13 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 321.923077 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1095.576923 |
| bac14b50-94ce-5936-b540-3d50bbd3f2d3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 380 |
| aantal_inwoners_buurt | 935 |
| aantal_woningen | 391 |
| aantal_woningen_per_ha | 27,928571 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6797 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Noord 3 |
| cbs_buurtcode_1 | BU07771002 |
| cbs_buurtcode_2 | 07771002 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.460526 |
| gid | 7911 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 14 |
| opp_land_totaal | 14 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3800 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 302.914286 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1073.839286 |
| e803ea65-4103-5c5c-8a3a-ec407db6ac69 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 205 |
| aantal_woningen | 91 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,1 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2106 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Noord 4. Stichting Het Hooghuys |
| cbs_buurtcode_1 | BU07771003 |
| cbs_buurtcode_2 | 07771003 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 7912 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| a5b06dcf-0be0-5dad-99f8-0d7e07032923 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 330 |
| aantal_inwoners_buurt | 725 |
| aantal_woningen | 335 |
| aantal_woningen_per_ha | 23,928571 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5313 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Baai 1 |
| cbs_buurtcode_1 | BU07771004 |
| cbs_buurtcode_2 | 07771004 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.19697 |
| gid | 7913 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 14 |
| opp_land_totaal | 14 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 250.328571 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 969.846429 |
| f848146e-8ed3-5d14-85d4-b1c5ea5ba053 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 395 |
| aantal_inwoners_buurt | 900 |
| aantal_woningen | 396 |
| aantal_woningen_per_ha | 33 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7569 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Baai 2 |
| cbs_buurtcode_1 | BU07771005 |
| cbs_buurtcode_2 | 07771005 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.278481 |
| gid | 7914 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 12 |
| opp_land_totaal | 12 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 331.8 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1198.084375 |
| 5fc7887c-5679-501d-864d-b8e849113514 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 40 |
| aantal_inwoners_buurt | 80 |
| aantal_woningen | 27 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,7 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 863 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Sander-Banken 1. Broeders Internaat |
| cbs_buurtcode_1 | BU07771008 |
| cbs_buurtcode_2 | 07771008 |
| gemeentenaam | Etten-Leur |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 7917 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 37.44 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 88.62 |