Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 92e9c41d-4746-5a95-a454-0178cdc9ea8f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 700 |
| aantal_woningen | 70 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,224359 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 225 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU07860203 |
| cbs_buurtcode_2 | 07860203 |
| gemeentenaam | Grave |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 10.769231 |
| gid | 8012 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 312 |
| opp_land_totaal | 312 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.4125 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 12.198438 |
| 841eaefa-7013-5b40-bd24-1d504125a35a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 10 |
| aantal_woningen | 4 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,333333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 333 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Industrieterrein De Eek |
| cbs_buurtcode_1 | BU07860204 |
| cbs_buurtcode_2 | 07860204 |
| gemeentenaam | Grave |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 8013 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 3 |
| opp_land_totaal | 3 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 1a50d507-60e5-536c-aad0-ff0ad478392b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 335 |
| aantal_inwoners_buurt | 845 |
| aantal_woningen | 343 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,088235 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2475 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Gassel kom |
| cbs_buurtcode_1 | BU07860300 |
| cbs_buurtcode_2 | 07860300 |
| gemeentenaam | Grave |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.522388 |
| gid | 8014 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 34 |
| opp_land_totaal | 34 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 140.108823 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 498.952941 |
| 3500c479-d048-5331-8af8-8e2606d16b82 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 225 |
| aantal_inwoners_buurt | 660 |
| aantal_woningen | 222 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,933333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1481 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Rusheuvel |
| cbs_buurtcode_1 | BU08280404 |
| cbs_buurtcode_2 | 08280404 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.933333 |
| gid | 8356 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 45 |
| opp_land_totaal | 45 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 72.9 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 158.25 |
| cd3f5eb0-e92c-5786-8a21-9a316ab5e6a9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 125 |
| aantal_inwoners_buurt | 350 |
| aantal_woningen | 132 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,212219 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 57 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied Gassel |
| cbs_buurtcode_1 | BU07860301 |
| cbs_buurtcode_2 | 07860301 |
| gemeentenaam | Grave |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.8 |
| gid | 8015 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 634 |
| opp_land_totaal | 622 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.508842 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 13.357114 |
| 1752c5ea-98aa-5f2a-9f38-a27bb5dc1077 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1535 |
| aantal_inwoners_buurt | 3785 |
| aantal_woningen | 1577 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,473934 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1797 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Haaren |
| cbs_buurtcode_1 | BU07880100 |
| cbs_buurtcode_2 | 07880100 |
| gemeentenaam | Haaren |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.465798 |
| gid | 8016 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 211 |
| opp_land_totaal | 211 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 95.591943 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 368.4 |
| df02deb9-7e13-567e-b76c-874969766317 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 195 |
| aantal_inwoners_buurt | 530 |
| aantal_woningen | 200 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,225806 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 863 |
| buurt | B |
| buurtnaam | 't Eind |
| cbs_buurtcode_1 | BU07880101 |
| cbs_buurtcode_2 | 07880101 |
| gemeentenaam | Haaren |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.717949 |
| gid | 8017 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 62 |
| opp_land_totaal | 62 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 52.083871 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 204.065927 |
| 83a4a68b-15a1-5ef5-b118-d8b84c78bfe5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 145 |
| aantal_inwoners_buurt | 270 |
| aantal_woningen | 8 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,073394 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 250 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Noenes |
| cbs_buurtcode_1 | BU07880110 |
| cbs_buurtcode_2 | 07880110 |
| gemeentenaam | Haaren |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.862069 |
| gid | 8020 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 109 |
| opp_land_totaal | 109 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 20.353211 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 5dab1731-e417-5fb4-8d05-443c94f70aee | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1460 |
| aantal_inwoners_buurt | 3565 |
| aantal_woningen | 1461 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,24359 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1522 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Helvoirt |
| cbs_buurtcode_1 | BU07880200 |
| cbs_buurtcode_2 | 07880200 |
| gemeentenaam | Haaren |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.441781 |
| gid | 8021 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 234 |
| opp_land_totaal | 234 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 84.230769 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 325.832692 |
| f1143935-ec55-5c2c-a3f3-e4faa344f1c0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 110 |
| aantal_inwoners_buurt | 345 |
| aantal_woningen | 131 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,229422 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 61 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen in het Westen |
| cbs_buurtcode_1 | BU07880108 |
| cbs_buurtcode_2 | 07880108 |
| gemeentenaam | Haaren |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.136364 |
| gid | 8018 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 610 |
| opp_land_totaal | 571 |
| opp_water_totaal | 39 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.224869 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 12.499256 |