Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 32fc4616-c401-524e-8dd7-03d6909cbf69 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 100 |
| aantal_inwoners_buurt | 210 |
| aantal_woningen | 105 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,5 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2156 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Els (west) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092048 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092048 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.1 |
| gid | 8215 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 115.2 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 458.925 |
| 8dfd878d-1872-56d2-b54f-6c11806e623f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 235 |
| aantal_inwoners_buurt | 510 |
| aantal_woningen | 243 |
| aantal_woningen_per_ha | 22,090909 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4489 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Els (oost) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092049 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092049 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.170213 |
| gid | 8216 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 11 |
| opp_land_totaal | 11 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 253.8 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 709.967046 |
| 477a712e-f4ad-5b87-b596-360029e943d2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 395 |
| aantal_inwoners_buurt | 895 |
| aantal_woningen | 422 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,347826 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3927 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Rooi Dorp |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092052 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092052 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.265823 |
| gid | 8217 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 23 |
| opp_land_totaal | 23 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 200.934783 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 760.976087 |
| 63cf8d7a-51df-5534-8875-dbef98a4d05a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 725 |
| aantal_inwoners_buurt | 1635 |
| aantal_woningen | 737 |
| aantal_woningen_per_ha | 25,413793 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5690 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Loonse Vaart |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092055 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092055 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.255172 |
| gid | 8218 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 29 |
| opp_land_totaal | 29 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 297 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 989.0625 |
| 82e571a4-666c-5d7b-9dca-cff5ea52da7e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 190 |
| aantal_inwoners_buurt | 460 |
| aantal_woningen | 197 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,85 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2272 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Oude Omdraaier |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092058 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092058 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.421053 |
| gid | 8219 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 20 |
| opp_land_totaal | 20 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 157.32 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 646.45125 |
| fe574bc2-1f5e-557f-9e52-77bd2b8b04b9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 245 |
| aantal_inwoners_buurt | 685 |
| aantal_woningen | 256 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,0903 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 24 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Hilvarenbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU07980009 |
| cbs_buurtcode_2 | 07980009 |
| gemeentenaam | Hilvarenbeek |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.795918 |
| gid | 8190 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 2954 |
| opp_land_totaal | 2835 |
| opp_water_totaal | 119 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.508889 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 6.154167 |
| ff1fa477-409a-510b-bd00-588dfb70e9de | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 320 |
| aantal_inwoners_buurt | 820 |
| aantal_woningen | 334 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,553191 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 875 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Esbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU07980100 |
| cbs_buurtcode_2 | 07980100 |
| gemeentenaam | Hilvarenbeek |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5625 |
| gid | 8191 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 94 |
| opp_land_totaal | 94 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 48.408511 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 161.617021 |
| 80ccf523-a11a-5125-936f-64c2bdfa7867 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 270 |
| aantal_inwoners_buurt | 650 |
| aantal_woningen | 284 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,604651 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1514 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Prinsessenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092061 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092061 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.407407 |
| gid | 8220 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 43 |
| opp_land_totaal | 43 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 81.376744 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 337.845349 |
| b6863f8a-79ca-5443-916a-f7d0305ec712 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 60 |
| aantal_inwoners_buurt | 175 |
| aantal_woningen | 68 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,12758 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 34 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Biest-Houtakker |
| cbs_buurtcode_1 | BU07980209 |
| cbs_buurtcode_2 | 07980209 |
| gemeentenaam | Hilvarenbeek |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.916667 |
| gid | 8194 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 542 |
| opp_land_totaal | 533 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.12758 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 8.372702 |
| 3858f77a-aed8-559c-855b-62f81ce4331b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1170 |
| aantal_inwoners_buurt | 2815 |
| aantal_woningen | 1223 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,879808 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1357 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Diessen |
| cbs_buurtcode_1 | BU07980300 |
| cbs_buurtcode_2 | 07980300 |
| gemeentenaam | Hilvarenbeek |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.405983 |
| gid | 8195 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 209 |
| opp_land_totaal | 208 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 74.925 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 258.145312 |