Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 47fac252-9a9b-55c8-b093-92248cba5d24 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1185 |
| aantal_inwoners_buurt | 2850 |
| aantal_woningen | 1194 |
| aantal_woningen_per_ha | 28,428571 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6767 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Vughtse Hoeven |
| cbs_buurtcode_1 | BU08650104 |
| cbs_buurtcode_2 | 08650104 |
| gemeentenaam | Vught |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.405063 |
| gid | 8745 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 42 |
| opp_land_totaal | 42 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 330.107143 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 937.63125 |
| 24734e7a-ce68-5233-9f0d-59a84e8aa71f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1365 |
| aantal_inwoners_buurt | 2755 |
| aantal_woningen | 1398 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,223529 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1621 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Het Gegraaf |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580006 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580006 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.018315 |
| gid | 8673 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 171 |
| opp_land_totaal | 170 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 89.608235 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 330.370147 |
| 245432eb-8bd5-57bd-870d-196c95847326 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 230 |
| aantal_inwoners_buurt | 605 |
| aantal_woningen | 238 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,416667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 360 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Borkel |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580200 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580200 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.630435 |
| gid | 8683 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 169 |
| opp_land_totaal | 168 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 20.946429 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 71.495089 |
| e1ffc2e5-42dc-5969-a4a1-c9468a4d59e7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 40 |
| aantal_inwoners_buurt | 90 |
| aantal_woningen | 43 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,328244 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 69 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Industrieterrein Schaapsloop |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580007 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580007 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.25 |
| gid | 8674 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 132 |
| opp_land_totaal | 131 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.716031 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 15.945802 |
| 0c289e08-210b-5e2c-9c9c-7a4655a75216 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 130 |
| aantal_inwoners_buurt | 345 |
| aantal_woningen | 134 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,092605 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 24 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Turfbergse Heide Nederheide |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580009 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580009 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.653846 |
| gid | 8675 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1564 |
| opp_land_totaal | 1447 |
| opp_water_totaal | 117 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.778853 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 6.682153 |
| 8efad5f1-6c1c-535c-82ea-63e69af3db99 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 140 |
| aantal_inwoners_buurt | 250 |
| aantal_woningen | 141 |
| aantal_woningen_per_ha | 23,5 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4032 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Belleman |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580100 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580100 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.785714 |
| gid | 8676 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 6 |
| opp_land_totaal | 6 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 197.4 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 590.8 |
| f62ed248-0844-59ea-855b-6c03d1c52e37 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 45 |
| aantal_woningen | 4 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,023392 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 29 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nieuwe Ban |
| cbs_buurtcode_1 | BU08700292 |
| cbs_buurtcode_2 | 08700292 |
| gemeentenaam | Werkendam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.25 |
| gid | 8793 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 175 |
| opp_land_totaal | 171 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.368421 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.961404 |
| 41b264f0-3551-5447-b712-7f415e1e8524 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 760 |
| aantal_inwoners_buurt | 1825 |
| aantal_woningen | 750 |
| aantal_woningen_per_ha | 15,625 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3809 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Agnetendal |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580101 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580101 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.401316 |
| gid | 8677 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 48 |
| opp_land_totaal | 48 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 205.2 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 751.6875 |
| 143c012a-4466-5622-b674-9835301f00a4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1050 |
| aantal_inwoners_buurt | 2655 |
| aantal_woningen | 1051 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,813559 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4520 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Schepelweijen |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580102 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580102 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.528571 |
| gid | 8678 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 59 |
| opp_land_totaal | 59 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 237.050848 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 704.07839 |
| 9185f2c0-8e44-54fd-9a5b-af745c95c291 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 675 |
| aantal_inwoners_buurt | 1635 |
| aantal_woningen | 644 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,20915 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1070 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heijen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09070400 |
| cbs_buurtcode_2 | 09070400 |
| gemeentenaam | Gennep |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.422222 |
| gid | 8991 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 189 |
| opp_land_totaal | 153 |
| opp_water_totaal | 36 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 59.558824 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 216.430147 |