Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| fc499644-d550-5c3b-bb53-9a04ada3b76e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 55 |
| aantal_woningen | 25 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,294118 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 66 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Mamelis |
| cbs_buurtcode_1 | BU09810001 |
| cbs_buurtcode_2 | 09810001 |
| gemeentenaam | Vaals |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.666667 |
| gid | 9229 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 85 |
| opp_land_totaal | 85 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 900 |
| potentieel_warmte_open_wko | 700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.937647 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.495 |
| 424b0dc7-203e-53ed-85ed-095fa8dfdb18 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 70 |
| aantal_woningen | 32 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,359551 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 81 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Harles |
| cbs_buurtcode_1 | BU09810003 |
| cbs_buurtcode_2 | 09810003 |
| gemeentenaam | Vaals |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.8 |
| gid | 9230 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 89 |
| opp_land_totaal | 89 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.05618 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 15c9c2e9-33ef-5bbb-8e44-824fdcacc79a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 280 |
| aantal_inwoners_buurt | 615 |
| aantal_woningen | 285 |
| aantal_woningen_per_ha | 28,5 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5985 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Groenstraat-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831303 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831303 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.196429 |
| gid | 9253 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 337.68 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1063.44 |
| 4a26c9bf-e6fe-5b92-a81a-9a05f841ad82 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 340 |
| aantal_inwoners_buurt | 735 |
| aantal_woningen | 354 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,185185 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 455 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Lemiers |
| cbs_buurtcode_1 | BU09810005 |
| cbs_buurtcode_2 | 09810005 |
| gemeentenaam | Vaals |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.161765 |
| gid | 9231 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 162 |
| opp_land_totaal | 162 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 900 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 23.8 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 109.602778 |
| 806c20b6-ce65-5160-80d2-fbcfae49ab20 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 60 |
| aantal_inwoners_buurt | 140 |
| aantal_woningen | 77 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,270175 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 49 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Holset |
| cbs_buurtcode_1 | BU09810006 |
| cbs_buurtcode_2 | 09810006 |
| gemeentenaam | Vaals |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 9232 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 285 |
| opp_land_totaal | 285 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.993684 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 14.325789 |
| 7ae58849-2ebb-5cdb-9b93-003cce360123 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 180 |
| aantal_inwoners_buurt | 470 |
| aantal_woningen | 194 |
| aantal_woningen_per_ha | 27,714286 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6504 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Groenstraat-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831304 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831304 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.611111 |
| gid | 9254 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 7 |
| opp_land_totaal | 7 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 333.257143 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 895.242857 |
| de25f139-8d0d-5b66-9833-115b723236df | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 290 |
| aantal_inwoners_buurt | 800 |
| aantal_woningen | 290 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,620112 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 449 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Florawijk Noord/West |
| cbs_buurtcode_1 | BU09956510 |
| cbs_buurtcode_2 | 09956510 |
| gemeentenaam | Lelystad |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.758621 |
| gid | 9475 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 188 |
| opp_land_totaal | 179 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 4500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4500 |
| provincie | Flevoland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 20.121788 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 61.307361 |
| 1db6e957-9b6c-568c-92b6-b5f0e6bf8452 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 85 |
| aantal_inwoners_buurt | 175 |
| aantal_woningen | 88 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,252874 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 51 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Raren |
| cbs_buurtcode_1 | BU09810007 |
| cbs_buurtcode_2 | 09810007 |
| gemeentenaam | Vaals |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.058824 |
| gid | 9233 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 348 |
| opp_land_totaal | 348 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 320 |
| potentieel_koude_open_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.253448 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 18.553448 |
| 111b1471-6a62-561a-9443-718e4f2afdc6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 60 |
| aantal_inwoners_buurt | 130 |
| aantal_woningen | 66 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,425806 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 84 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Wolfhaag |
| cbs_buurtcode_1 | BU09810008 |
| cbs_buurtcode_2 | 09810008 |
| gemeentenaam | Vaals |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.166667 |
| gid | 9234 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 155 |
| opp_land_totaal | 155 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 300 |
| potentieel_koude_open_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 6.131613 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 31.241613 |
| 56f6b7d4-f9c9-5b96-bd31-5f55438bb8c3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 60 |
| aantal_woningen | 71 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,121575 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 11 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Cottessen-Camerig |
| cbs_buurtcode_1 | BU09810009 |
| cbs_buurtcode_2 | 09810009 |
| gemeentenaam | Vaals |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.4 |
| gid | 9235 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 585 |
| opp_land_totaal | 584 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.570205 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |