Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| e987a143-d5b1-5383-afeb-c2339324ee21 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 530 |
| aantal_inwoners_buurt | 1100 |
| aantal_woningen | 485 |
| aantal_woningen_per_ha | 23,095238 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5149 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Dr. Poelsplein e.o. |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831502 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831502 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.075472 |
| gid | 9265 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 21 |
| opp_land_totaal | 21 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 258.942857 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 998.482143 |
| 02c58d39-ecc1-598b-906d-0c6d3968b968 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 375 |
| aantal_inwoners_buurt | 920 |
| aantal_woningen | 388 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,421053 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4790 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Jezuïtenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831503 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831503 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.453333 |
| gid | 9266 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 19 |
| opp_land_totaal | 19 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 350 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 227.368421 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 874.539474 |
| 5c4dba07-2671-502e-9220-c4b90f3d5b68 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 115 |
| aantal_woningen | 56 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,190476 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 40 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Grote Hei |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831510 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831510 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.3 |
| gid | 9273 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 294 |
| opp_land_totaal | 294 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.785714 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 13.1875 |
| d4d7ebcf-2d37-5e7f-8033-ce92cb478881 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 40 |
| aantal_inwoners_buurt | 70 |
| aantal_woningen | 29 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,828571 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 200 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Keulse Barriére |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831511 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831511 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.75 |
| gid | 9274 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 35 |
| opp_land_totaal | 35 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 320 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 13.165714 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 74.151429 |
| 31367edd-546a-5083-8609-922169d68bd6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 230 |
| aantal_woningen | 32 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,344086 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 248 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Auxillatrix |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831512 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831512 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 11.5 |
| gid | 9275 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 93 |
| opp_land_totaal | 93 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.870968 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 16.335484 |
| 962d2830-f131-5167-8823-a6b1f868f064 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 515 |
| aantal_inwoners_buurt | 1305 |
| aantal_woningen | 508 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,58209 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1942 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kern 't Ven |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831601 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831601 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.533981 |
| gid | 9276 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 67 |
| opp_land_totaal | 67 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 107.919403 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 364.919776 |
| 829387ee-c780-5613-a0ea-b2ea9df2efaa | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 115 |
| aantal_inwoners_buurt | 290 |
| aantal_woningen | 116 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,928 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 231 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Arenborg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831602 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831602 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.521739 |
| gid | 9277 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 125 |
| opp_land_totaal | 125 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 16.7256 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 68.4273 |
| 5d929b1d-3815-5a1b-8e88-e1b740224ac0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 215 |
| aantal_inwoners_buurt | 495 |
| aantal_woningen | 221 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,065421 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 466 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Herungerberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831603 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831603 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.302326 |
| gid | 9278 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 107 |
| opp_land_totaal | 107 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 330 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 33.998131 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 143.090537 |
| 20e0c1a3-b7ff-5fa3-973f-2560dc61c004 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 135 |
| aantal_woningen | 63 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,636364 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 141 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Veegtes |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831604 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831604 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.076923 |
| gid | 9279 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 99 |
| opp_land_totaal | 99 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 9.1 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 42.599621 |
| 9aa73717-b042-5569-89ed-1edc00ee9032 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 0 |
| aantal_woningen_per_ha | 0 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Noorderpoort |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831605 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831605 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9280 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 14 |
| opp_land_totaal | 14 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |