Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 49839440-825a-5cf5-9b9a-7604236e4020 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 415 |
| aantal_inwoners_buurt | 685 |
| aantal_woningen | 553 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,221374 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 527 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oudeweg |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810001 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810001 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.650602 |
| gid | 9583 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 131 |
| opp_land_totaal | 131 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 51.320611 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 230.610115 |
| cfdb1357-3b99-5690-8144-e3491a21f4ed | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 490 |
| aantal_woningen | 448 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,845283 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 93 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen op de Heuvelrug-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810008 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810008 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 9.8 |
| gid | 9588 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 531 |
| opp_land_totaal | 530 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1600 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.596226 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.405425 |
| 0bb13758-7cdc-5683-af24-4b84bb6c5d13 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 100 |
| aantal_inwoners_buurt | 255 |
| aantal_woningen | 96 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,152381 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 41 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen in het Lage Land |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810009 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810009 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.55 |
| gid | 9589 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 630 |
| opp_land_totaal | 630 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.942857 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 14.820238 |
| 2ae862c5-3b10-5d13-ae95-855bde8731e5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 45 |
| aantal_woningen | 19 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,027378 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Landelijk Gebied noordzijde |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810101 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810101 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 9590 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 695 |
| opp_land_totaal | 694 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.377378 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1.265544 |
| 9136016f-3551-5f32-a1fa-781b2c3a0e2b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 115 |
| aantal_inwoners_buurt | 265 |
| aantal_woningen | 97 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,09381 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 26 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Landelijk Gebied zuidzijde |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810102 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810102 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.304348 |
| gid | 9591 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1042 |
| opp_land_totaal | 1034 |
| opp_water_totaal | 8 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.661605 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 8.800169 |
| 6080f6b9-664c-5e04-85b1-371375a5baa2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 840 |
| aantal_inwoners_buurt | 2090 |
| aantal_woningen | 790 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,744076 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 989 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Driebergen-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810103 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810103 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.488095 |
| gid | 9592 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 211 |
| opp_land_totaal | 211 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 57.327014 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 252 |
| cf81764a-1044-5105-979e-aca2853869c5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 145 |
| aantal_inwoners_buurt | 355 |
| aantal_woningen | 147 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,413462 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 341 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Drift-Sportlaan en Bornia |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810104 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810104 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.448276 |
| gid | 9593 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 104 |
| opp_land_totaal | 104 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 18.822115 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 68.397476 |
| a6cc43ee-40fe-5837-b057-652f9420aefb | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1240 |
| aantal_inwoners_buurt | 3020 |
| aantal_woningen | 1278 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,452632 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3189 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Welgelegen-Rosarium |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810109 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810109 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.435484 |
| gid | 9598 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 95 |
| opp_land_totaal | 95 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 171.511579 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 784.92 |
| 97c83ad3-c543-5bac-bf7a-4e8de020a025 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 80 |
| aantal_inwoners_buurt | 175 |
| aantal_woningen | 69 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,539062 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 140 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Horst en De Akker |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810110 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810110 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.1875 |
| gid | 9599 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 128 |
| opp_land_totaal | 128 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1600 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 11.025 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 57.365625 |
| 52de0f82-e15e-5072-801e-743dc4e3b158 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2875 |
| aantal_inwoners_buurt | 6435 |
| aantal_woningen | 2851 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,366925 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1664 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Leersum |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810200 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810200 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.238261 |
| gid | 9600 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 387 |
| opp_land_totaal | 387 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1600 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 92.267442 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 364.445252 |