Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| d526cc71-4db4-500e-a9e4-7ae11e2fbd3f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 370 |
| aantal_inwoners_buurt | 1060 |
| aantal_woningen | 394 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,253968 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1689 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Westeinde |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000003 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000003 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.864865 |
| gid | 10293 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 63 |
| opp_land_totaal | 63 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 90.914286 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 315.997619 |
| b53a1bc1-7014-5351-bed0-7b59d04dfced | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 90 |
| aantal_inwoners_buurt | 240 |
| aantal_woningen | 100 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,448276 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 831 |
| buurt | B |
| buurtnaam | West ten oosten Kanaal |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000004 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000004 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 10294 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 30 |
| opp_land_totaal | 29 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 46.365517 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 157.158621 |
| 89193d49-bc96-513e-8dc7-b33a25270dab | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 325 |
| aantal_inwoners_buurt | 870 |
| aantal_woningen | 336 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,178947 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 306 |
| buurt | B |
| buurtnaam | West ten westen Kanaal |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000005 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000005 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.676923 |
| gid | 10295 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 297 |
| opp_land_totaal | 285 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 15.189474 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 54.138158 |
| 5fecf244-268e-582d-b5cd-9dc8700da155 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1140 |
| aantal_inwoners_buurt | 2855 |
| aantal_woningen | 1165 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,745763 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4844 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Westerweilanden-Elzenhoek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000006 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000006 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.504386 |
| gid | 10296 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 59 |
| opp_land_totaal | 59 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 233.023729 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 825.582203 |
| 776e0201-b70d-5a44-b61c-d5e198a1dfee | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1175 |
| aantal_inwoners_buurt | 3600 |
| aantal_woningen | 1234 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,138889 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5035 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Toekomstig bestemmingsplan Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000007 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000007 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.06383 |
| gid | 10297 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 73 |
| opp_land_totaal | 72 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 223.25 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 593.986979 |
| b268a918-c973-5817-9d0e-3ea1b7595c64 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 5 |
| aantal_inwoners_buurt | 25 |
| aantal_woningen | 8 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,363636 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 117 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Industrieterrein Vriezenveen-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000008 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000008 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 5 |
| gid | 10298 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 22 |
| opp_land_totaal | 22 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 64c5b092-e699-53f6-a0ae-1aeb4393d766 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 160 |
| aantal_woningen | 57 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,293814 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 84 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen De Westerhoeve |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000105 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000105 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.2 |
| gid | 10299 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 200 |
| opp_land_totaal | 194 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.850515 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 13.867268 |
| b6cfbe32-bc58-5735-aea3-faaa96b566f8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 55 |
| aantal_inwoners_buurt | 190 |
| aantal_woningen | 59 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,058648 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 19 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen ten noorden van Vriezenveen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000106 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000106 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.454545 |
| gid | 10300 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1014 |
| opp_land_totaal | 1006 |
| opp_water_totaal | 8 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.964414 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.374217 |
| 588f739b-769a-5107-a298-269a6cf8596e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 185 |
| aantal_inwoners_buurt | 500 |
| aantal_woningen | 192 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,569733 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 149 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen De Pollen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000107 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000107 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.702703 |
| gid | 10301 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 339 |
| opp_land_totaal | 337 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 8.497923 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 32.143064 |
| 0c33dc25-1f40-5b4a-b0c8-828460dd5956 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 80 |
| aantal_woningen | 31 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,119691 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 31 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Weitemanslanden |
| cbs_buurtcode_1 | BU17000108 |
| cbs_buurtcode_2 | 17000108 |
| gemeentenaam | Twenterand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.2 |
| gid | 10302 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 259 |
| opp_land_totaal | 259 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.067568 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.179295 |