Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| d13403a6-1760-569c-9a37-5c46409065b3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 250 |
| aantal_inwoners_buurt | 590 |
| aantal_woningen | 257 |
| aantal_woningen_per_ha | 14,277778 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3292 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Rupertserf |
| cbs_buurtcode_1 | BU17350608 |
| cbs_buurtcode_2 | 17350608 |
| gemeentenaam | Hof van Twente |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.36 |
| gid | 10908 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 18 |
| opp_land_totaal | 18 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 182.5 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 769.270833 |
| 3f85a257-f248-55e8-aad5-71e7791899fc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 80 |
| aantal_inwoners_buurt | 220 |
| aantal_woningen | 71 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,21131 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 67 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Ledeacker |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020008 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020008 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 10370 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 336 |
| opp_land_totaal | 336 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.285714 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 15.825 |
| 1a9cdda3-a087-5379-ba4a-18b52345d489 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 290 |
| aantal_inwoners_buurt | 845 |
| aantal_woningen | 298 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,158426 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 45 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Sint Anthonis |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020009 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020009 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.913793 |
| gid | 10371 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 1881 |
| opp_land_totaal | 1881 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.802871 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.491108 |
| 1a8d7b6c-a602-537a-88f1-a92bd97c19b4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 410 |
| aantal_inwoners_buurt | 970 |
| aantal_woningen | 420 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,235294 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1917 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oploo |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020100 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020100 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.365854 |
| gid | 10372 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 51 |
| opp_land_totaal | 51 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 99.847059 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 381.661765 |
| c53db969-880a-53a5-ad31-79db1b755fce | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 235 |
| aantal_inwoners_buurt | 860 |
| aantal_woningen | 233 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,111751 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 41 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Oploo |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020109 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020109 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.659574 |
| gid | 10373 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 2092 |
| opp_land_totaal | 2085 |
| opp_water_totaal | 7 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.049065 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.312896 |
| d1d996e2-db71-5531-9f20-82d9b0034dff | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 90 |
| aantal_inwoners_buurt | 280 |
| aantal_woningen | 90 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,113493 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 35 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Westerbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020209 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020209 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.111111 |
| gid | 10375 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 796 |
| opp_land_totaal | 793 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.410593 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 8.44133 |
| 6104e7d3-0527-531c-b41a-e93974ab890f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 180 |
| aantal_inwoners_buurt | 435 |
| aantal_woningen | 189 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,634615 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 850 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Stevensbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020300 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020300 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.416667 |
| gid | 10376 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 52 |
| opp_land_totaal | 52 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 51.092308 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 180.770192 |
| 60a6ec02-34ed-5448-a464-eb45c8bbb73d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 230 |
| aantal_woningen | 77 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,120313 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 36 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Stevensbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020309 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020309 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.285714 |
| gid | 10377 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 663 |
| opp_land_totaal | 640 |
| opp_water_totaal | 23 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.401875 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 8.827383 |
| 78abd4bc-c660-5894-abfa-2ec427d55763 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 945 |
| aantal_inwoners_buurt | 2330 |
| aantal_woningen | 995 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,012097 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 939 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Wanroij |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020400 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020400 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.465608 |
| gid | 10378 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 248 |
| opp_land_totaal | 248 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 52.127419 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 180.902722 |
| f8df0dcb-5862-56a2-b1b6-f17a4b769dd3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 210 |
| aantal_inwoners_buurt | 675 |
| aantal_woningen | 205 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,113889 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 38 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Wanroij's Broek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17020409 |
| cbs_buurtcode_2 | 17020409 |
| gemeentenaam | Sint Anthonis |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.214286 |
| gid | 10379 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 1807 |
| opp_land_totaal | 1800 |
| opp_water_totaal | 7 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.31 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 8.49275 |