Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 1bb8d297-ada2-53fe-ad66-8d0f1a85cc2d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 315 |
| aantal_inwoners_buurt | 690 |
| aantal_woningen | 329 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,344828 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2384 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Steenwijkerdiep |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080003 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080003 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.190476 |
| gid | 10430 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 33 |
| opp_land_totaal | 29 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 105.57931 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 360.973707 |
| 1cdad583-e2f4-5a5d-9258-d223031455a6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 415 |
| aantal_inwoners_buurt | 955 |
| aantal_woningen | 550 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,1875 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3014 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Torenlanden |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080004 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080004 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.301205 |
| gid | 10431 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 33 |
| opp_land_totaal | 32 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 130.725 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 656.7375 |
| 2750bbb2-10c9-595b-951a-a5c7434a93c4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 805 |
| aantal_inwoners_buurt | 1590 |
| aantal_woningen | 816 |
| aantal_woningen_per_ha | 17 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3341 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oostwijken. De Beitel |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080005 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080005 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.975155 |
| gid | 10432 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 48 |
| opp_land_totaal | 48 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2800 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 150.9375 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 743.115625 |
| 68b327d1-5892-5b5c-8681-b238db940a33 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 695 |
| aantal_inwoners_buurt | 1430 |
| aantal_woningen | 768 |
| aantal_woningen_per_ha | 24,774194 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4551 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Clingenborgh |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080006 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080006 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.057554 |
| gid | 10433 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 31 |
| opp_land_totaal | 31 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2800 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 193.703226 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 709.572581 |
| e5dd15a9-5ad3-513b-98ad-d437121ea4dc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 25 |
| aantal_woningen | 17 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,283333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 48 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Dolderkanaal |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080007 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080007 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.666667 |
| gid | 10434 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 63 |
| opp_land_totaal | 60 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.105 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 16.220625 |
| 51b14f02-031f-5045-b70d-77b96add78f9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 455 |
| aantal_inwoners_buurt | 1275 |
| aantal_woningen | 465 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,071429 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3047 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Woldmeenthe |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080008 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080008 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.802198 |
| gid | 10435 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 46 |
| opp_land_totaal | 42 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 144.3 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 394.30625 |
| 070f23c9-7640-57cf-8329-5a628538d6e3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1225 |
| aantal_inwoners_buurt | 3025 |
| aantal_woningen | 1284 |
| aantal_woningen_per_ha | 16,675325 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3932 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oostermeenthe |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080009 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080009 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.469388 |
| gid | 10436 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 79 |
| opp_land_totaal | 77 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 160.363636 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 654.579545 |
| 15fc1bd0-0db6-55cb-9460-41eda3b4b3da | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 630 |
| aantal_inwoners_buurt | 1730 |
| aantal_woningen | 638 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,285714 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2258 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nieuwe gagels |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080011 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080011 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.746032 |
| gid | 10438 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 83 |
| opp_land_totaal | 77 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 107.509091 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 362.536364 |
| c71473b8-b0f2-5d9a-a8c4-3cb3d2455056 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 925 |
| aantal_inwoners_buurt | 2020 |
| aantal_woningen | 937 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,561224 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2068 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De gagels |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080012 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080012 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.183784 |
| gid | 10439 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 98 |
| opp_land_totaal | 98 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 95.142857 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 388.358418 |
| 6bae22ff-8508-5eb8-bd9f-1a194ccd0ae6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 660 |
| aantal_inwoners_buurt | 1640 |
| aantal_woningen | 668 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,150685 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2257 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Tuk |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080013 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080013 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.484848 |
| gid | 10440 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 73 |
| opp_land_totaal | 73 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 110.663014 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 472.14863 |