Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| b9ba25d9-97eb-5aaa-a001-8e9e8b6bfd2c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 350 |
| aantal_inwoners_buurt | 935 |
| aantal_woningen | 360 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,17094 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 44 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied Steenwijk West |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080024 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080024 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.671429 |
| gid | 10451 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 2134 |
| opp_land_totaal | 2106 |
| opp_water_totaal | 28 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.183761 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.20495 |
| d9366e53-67ba-549b-9365-a20a49924138 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 245 |
| aantal_inwoners_buurt | 595 |
| aantal_woningen | 268 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,209375 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 47 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied Steenwijk Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080026 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080026 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.428571 |
| gid | 10453 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1317 |
| opp_land_totaal | 1280 |
| opp_water_totaal | 37 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.101641 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.57251 |
| 1559eb99-7ed7-5c89-9769-9e9cacc6ce55 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 270 |
| aantal_inwoners_buurt | 565 |
| aantal_woningen | 197 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,110056 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 32 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied Steenwijk Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080025 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080025 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.092593 |
| gid | 10452 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1790 |
| opp_land_totaal | 1790 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.226369 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.502849 |
| 7e7068de-4f74-536a-a19d-9a88773bbe65 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 130 |
| aantal_inwoners_buurt | 295 |
| aantal_woningen | 116 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,233871 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 60 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied Willemsoord |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080027 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080027 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.269231 |
| gid | 10454 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 497 |
| opp_land_totaal | 496 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.010081 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 17.420262 |
| 2a728a64-27c1-5891-bc94-b9243f7735e4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 285 |
| aantal_inwoners_buurt | 680 |
| aantal_woningen | 280 |
| aantal_woningen_per_ha | 25,454545 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6452 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heenweg |
| cbs_buurtcode_1 | BU17830410 |
| cbs_buurtcode_2 | 17830410 |
| gemeentenaam | Westland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.385965 |
| gid | 11084 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 11 |
| opp_land_totaal | 11 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Zuid-Holland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 284.481818 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 984.027273 |
| d214f854-2666-541b-9c17-189b4084e572 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 60 |
| aantal_woningen | 22 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,034161 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 10 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oosterbroek en Markerbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080203 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080203 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 10456 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 666 |
| opp_land_totaal | 644 |
| opp_water_totaal | 22 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.948758 |
| c448a576-ef2f-543d-8f37-cfde3b24948a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 155 |
| aantal_inwoners_buurt | 385 |
| aantal_woningen | 151 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,247136 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 63 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Paasloo |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080208 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080208 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.483871 |
| gid | 10457 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 611 |
| opp_land_totaal | 611 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.744354 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 15.656649 |
| 5ce8835a-39b1-5cb4-ad9d-b70fd1b81f25 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 30 |
| aantal_inwoners_buurt | 85 |
| aantal_woningen | 31 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,059961 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 16 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Oldemarkt |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080209 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080209 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.833333 |
| gid | 10458 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 520 |
| opp_land_totaal | 517 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.075822 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.407737 |
| 62b852d7-7796-5878-a358-77bd11c51261 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 105 |
| aantal_inwoners_buurt | 190 |
| aantal_woningen | 145 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,042254 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 271 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kalenberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080300 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080300 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.809524 |
| gid | 10459 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 76 |
| opp_land_totaal | 71 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 15.439437 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 77.230458 |
| 69509b91-c752-5457-8ec5-420efa259331 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 210 |
| aantal_inwoners_buurt | 490 |
| aantal_woningen | 246 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,067227 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 415 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Ossenzijl |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080301 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080301 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 10460 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 137 |
| opp_land_totaal | 119 |
| opp_water_totaal | 18 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 20.647059 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 92.157353 |