Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 8092123c-0d08-5d17-ad5d-923cc1ae6d51 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 125 |
| aantal_woningen | 50 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,242718 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 63 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Sint Jansklooster |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080808 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080808 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.777778 |
| gid | 10478 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 206 |
| opp_land_totaal | 206 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.184951 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 11.407828 |
| fde0eba3-fd60-5723-9118-e347b54de406 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 10 |
| aantal_inwoners_buurt | 35 |
| aantal_woningen | 12 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,04428 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 14 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Roekebos |
| cbs_buurtcode_1 | BU17081201 |
| cbs_buurtcode_2 | 17081201 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.5 |
| gid | 10490 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 275 |
| opp_land_totaal | 271 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.650923 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.394188 |
| 3cfab0db-4fff-51d8-867e-863236e82d5e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 60 |
| aantal_inwoners_buurt | 160 |
| aantal_woningen | 63 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,10396 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 26 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Leeuwte (gedeeltelijk) |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080809 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080809 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 10479 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1238 |
| opp_land_totaal | 606 |
| opp_water_totaal | 632 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2400 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.443564 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 6.267327 |
| c1742323-4bc5-584d-bd02-ee02bdeb660d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 100 |
| aantal_inwoners_buurt | 320 |
| aantal_woningen | 102 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,266667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 725 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heetveld kern |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080900 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080900 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.2 |
| gid | 10480 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 45 |
| opp_land_totaal | 45 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 32.4 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 119.566667 |
| 4127494a-4061-5147-8cd6-3e08272d5c44 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 220 |
| aantal_woningen | 76 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,589147 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 171 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Tussen Sint Jansklooster en Heetveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080901 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080901 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.142857 |
| gid | 10481 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 129 |
| opp_land_totaal | 129 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 7.130233 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 27.47907 |
| 961564fe-83e7-5e41-bf1c-613a59f7d9b5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 215 |
| aantal_woningen | 71 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,154684 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 47 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Kadoelen en omgeving |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080909 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080909 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.071429 |
| gid | 10483 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 459 |
| opp_land_totaal | 459 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.498039 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.136275 |
| b1476031-1ae2-508e-b5bd-b5527c5e67a5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 10 |
| aantal_inwoners_buurt | 25 |
| aantal_woningen | 13 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,046263 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 10 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Klosse |
| cbs_buurtcode_1 | BU17081202 |
| cbs_buurtcode_2 | 17081202 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 10491 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 290 |
| opp_land_totaal | 281 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.570107 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.477936 |
| 17d34d74-a571-54b8-91c7-e8321df5a1b3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 55 |
| aantal_inwoners_buurt | 195 |
| aantal_woningen | 61 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,103565 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 34 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Barsbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17080906 |
| cbs_buurtcode_2 | 17080906 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.545455 |
| gid | 10482 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 652 |
| opp_land_totaal | 589 |
| opp_water_totaal | 63 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.54635 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 6.206409 |
| 8f00959c-9831-5f50-9ddd-eb9922f14ab3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 220 |
| aantal_inwoners_buurt | 565 |
| aantal_woningen | 237 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,345481 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 83 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Belt-Schutsloot |
| cbs_buurtcode_1 | BU17081000 |
| cbs_buurtcode_2 | 17081000 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.568182 |
| gid | 10484 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 1026 |
| opp_land_totaal | 686 |
| opp_water_totaal | 340 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2300 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.156268 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 17.255248 |
| 0b8c9a83-62ec-5671-945e-5ed77262269b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 385 |
| aantal_inwoners_buurt | 860 |
| aantal_woningen | 390 |
| aantal_woningen_per_ha | 5 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1103 |
| buurt | B |
| buurtnaam | 't Haagje |
| cbs_buurtcode_1 | BU17081100 |
| cbs_buurtcode_2 | 17081100 |
| gemeentenaam | Steenwijkerland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.233766 |
| gid | 10485 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 79 |
| opp_land_totaal | 78 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2300 |
| provincie | Overijssel |
| verbruik_elektra_huishoudens | 58.638462 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 226.520673 |