Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| d5244f3c-734b-515e-b9b6-a58d6a789dc4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 35 |
| aantal_inwoners_buurt | 115 |
| aantal_woningen | 41 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,045708 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 13 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Hooge Zwaluwe |
| cbs_buurtcode_1 | BU17190509 |
| cbs_buurtcode_2 | 17190509 |
| gemeentenaam | Drimmelen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.285714 |
| gid | 10653 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 911 |
| opp_land_totaal | 897 |
| opp_water_totaal | 14 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.477592 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1.296697 |
| 17ab3a53-3f5b-5991-9177-88190c6bed6d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 600 |
| aantal_inwoners_buurt | 1600 |
| aantal_woningen | 621 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,822517 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 212 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vorstenbosch |
| cbs_buurtcode_1 | BU17210100 |
| cbs_buurtcode_2 | 17210100 |
| gemeentenaam | Bernheze |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 10654 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 757 |
| opp_land_totaal | 755 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 12.301987 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 40.243709 |
| e6b23af8-9b0b-562d-9584-357793a4fdcd | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 60 |
| aantal_woningen | 17 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,141667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 51 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vinkel |
| cbs_buurtcode_1 | BU17210600 |
| cbs_buurtcode_2 | 17210600 |
| gemeentenaam | Bernheze |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 4 |
| gid | 10659 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 120 |
| opp_land_totaal | 120 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.16 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.890625 |
| 126253dd-b274-5ac1-b893-55c945456a68 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 680 |
| aantal_inwoners_buurt | 1640 |
| aantal_woningen | 720 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,470588 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1936 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Ferwerd |
| cbs_buurtcode_1 | BU17220000 |
| cbs_buurtcode_2 | 17220000 |
| gemeentenaam | Ferwerderadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.411765 |
| gid | 10660 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 85 |
| opp_land_totaal | 85 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 72 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 341.82 |
| 5d69f145-f22f-5687-9117-e61f5afe54f9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 5055 |
| aantal_inwoners_buurt | 12730 |
| aantal_woningen | 5172 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,667354 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 657 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heesch |
| cbs_buurtcode_1 | BU17210200 |
| cbs_buurtcode_2 | 17210200 |
| gemeentenaam | Bernheze |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.518299 |
| gid | 10655 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 1944 |
| opp_land_totaal | 1939 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 35.194688 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 115.516787 |
| 7e2831d0-e12e-5e2f-8803-efc9f92ce7ad | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 515 |
| aantal_inwoners_buurt | 1230 |
| aantal_woningen | 543 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,484375 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1942 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Marrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU17220001 |
| cbs_buurtcode_2 | 17220001 |
| gemeentenaam | Ferwerderadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.38835 |
| gid | 10661 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 64 |
| opp_land_totaal | 64 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 78.215625 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 356.557031 |
| 3bc2d21d-ac55-5e83-8894-7128ccbf3fde | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 270 |
| aantal_inwoners_buurt | 615 |
| aantal_woningen | 291 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,546875 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 963 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Blija |
| cbs_buurtcode_1 | BU17220002 |
| cbs_buurtcode_2 | 17220002 |
| gemeentenaam | Ferwerderadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.277778 |
| gid | 10662 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 64 |
| opp_land_totaal | 64 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3300 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 39.4875 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 186.932813 |
| 8d6f49d8-ade7-58ad-a2eb-8562584e2766 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 75 |
| aantal_inwoners_buurt | 190 |
| aantal_woningen | 78 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,344828 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 329 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Midlaren |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300300 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300300 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.533333 |
| gid | 10756 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 58 |
| opp_land_totaal | 58 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 19.551724 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 96.177802 |
| 420376e9-32c3-5b34-83ee-863fcf3fe5c0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2340 |
| aantal_inwoners_buurt | 6085 |
| aantal_woningen | 2402 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,988884 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 251 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nistelrode |
| cbs_buurtcode_1 | BU17210300 |
| cbs_buurtcode_2 | 17210300 |
| gemeentenaam | Bernheze |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.600427 |
| gid | 10656 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 2433 |
| opp_land_totaal | 2429 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 13.352161 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 47.260004 |
| 4e345ce9-25c1-50fd-8a30-d38aab20a19f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 460 |
| aantal_inwoners_buurt | 1290 |
| aantal_woningen | 456 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,728435 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 206 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Loosbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17210400 |
| cbs_buurtcode_2 | 17210400 |
| gemeentenaam | Bernheze |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.804348 |
| gid | 10657 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 626 |
| opp_land_totaal | 626 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 11.507348 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 39.53722 |