Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 213fd8cf-4016-5ddc-b8d1-e7f97a33a2ee | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 275 |
| aantal_inwoners_buurt | 825 |
| aantal_woningen | 274 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,074966 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 23 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied Alphen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230009 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230009 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 10680 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 3666 |
| opp_land_totaal | 3655 |
| opp_water_totaal | 11 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.394938 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.88172 |
| d8c5dbea-e720-5638-aa9e-62c89add772e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1165 |
| aantal_inwoners_buurt | 2775 |
| aantal_woningen | 1227 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,685714 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2654 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Chaam |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230100 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230100 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.381974 |
| gid | 10681 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 105 |
| opp_land_totaal | 105 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 139.8 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 526.746429 |
| 15b2d820-0c2d-53a2-b94c-202f2efc671e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 650 |
| aantal_inwoners_buurt | 1630 |
| aantal_woningen | 674 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,493333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1090 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Westerhoven |
| cbs_buurtcode_1 | BU17240400 |
| cbs_buurtcode_2 | 17240400 |
| gemeentenaam | Bergeijk |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.507692 |
| gid | 10702 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 150 |
| opp_land_totaal | 150 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 60.06 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 205.725 |
| f2c61626-c522-5c45-a4dc-b08c73fc5f80 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 280 |
| aantal_inwoners_buurt | 705 |
| aantal_woningen | 265 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,168361 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 45 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen in het Noordoosten |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230108 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230108 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.517857 |
| gid | 10682 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1575 |
| opp_land_totaal | 1574 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.426175 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 12.668043 |
| 0fb7569f-5e55-5635-9286-0793e6e8a847 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 200 |
| aantal_inwoners_buurt | 565 |
| aantal_woningen | 225 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,172546 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 44 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen in het Zuidwesten |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230109 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230109 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.825 |
| gid | 10683 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1313 |
| opp_land_totaal | 1304 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.705521 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.922163 |
| b64fa37a-3491-5d66-a5d0-cc566968d5e7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 230 |
| aantal_inwoners_buurt | 560 |
| aantal_woningen | 234 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,5 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1571 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Galder |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230200 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230200 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.434783 |
| gid | 10684 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 36 |
| opp_land_totaal | 36 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 90.85 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 343.754167 |
| 8f1dab95-8524-5d24-a06d-f161f3b4acd1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 150 |
| aantal_inwoners_buurt | 380 |
| aantal_woningen | 164 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,318447 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 74 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Galder |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230208 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230208 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.533333 |
| gid | 10685 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 520 |
| opp_land_totaal | 515 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.299029 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 17.515049 |
| 94359b7e-2ccb-5513-908c-24730b11d493 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 80 |
| aantal_inwoners_buurt | 210 |
| aantal_woningen | 90 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,176471 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 41 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Strijbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230209 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230209 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.625 |
| gid | 10686 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 520 |
| opp_land_totaal | 510 |
| opp_water_totaal | 10 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.625882 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.425882 |
| 56ff8be8-c621-556b-acc1-d1f88f4e2b43 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 165 |
| aantal_inwoners_buurt | 415 |
| aantal_woningen | 173 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,171627 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 41 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Ulvenhout |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230809 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230809 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.515152 |
| gid | 10687 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1020 |
| opp_land_totaal | 1008 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.916964 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 12.952009 |
| c0d29ead-f7ce-527c-8e69-b0f258fae434 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 55 |
| aantal_woningen | 19 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,067376 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 20 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Bavel |
| cbs_buurtcode_1 | BU17230909 |
| cbs_buurtcode_2 | 17230909 |
| gemeentenaam | Alphen-Chaam |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 10688 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 282 |
| opp_land_totaal | 282 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.32766 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.826064 |