Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| ab78ec47-5a5a-531c-b07c-4aa8041060d9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 65 |
| aantal_woningen | 23 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,082734 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 24 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen De Groeve |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300109 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300109 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.6 |
| gid | 10753 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 346 |
| opp_land_totaal | 278 |
| opp_water_totaal | 68 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2300 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.392086 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 5.977068 |
| 10c83966-4742-5ef2-89b6-639425e7960d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 105 |
| aantal_inwoners_buurt | 275 |
| aantal_woningen | 104 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,464789 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 389 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Zuidlaarderveen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300200 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300200 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.619048 |
| gid | 10754 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 71 |
| opp_land_totaal | 71 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 22.892958 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 91.272359 |
| 51d002c2-a3e8-5390-abfb-8d4dbf59698e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 55 |
| aantal_woningen | 26 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,048872 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 11 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Zuidlaarderveen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300209 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300209 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 10755 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 536 |
| opp_land_totaal | 532 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.588722 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1.844267 |
| 8eb534c2-0f2e-5c1c-b65d-4cf3483a922b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 155 |
| aantal_woningen | 81 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,14781 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 28 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Midlaren |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300309 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300309 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.214286 |
| gid | 10757 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 636 |
| opp_land_totaal | 548 |
| opp_water_totaal | 88 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.563504 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 8.085766 |
| e625ca55-9fff-54b6-b46f-e762449dc168 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 610 |
| aantal_inwoners_buurt | 1415 |
| aantal_woningen | 610 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,701754 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2500 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Westlaren |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300400 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300400 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.319672 |
| gid | 10758 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 57 |
| opp_land_totaal | 57 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 113.652632 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 609.678947 |
| 759513a3-ad54-53a5-8920-ccbe0b6fa1bb | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 150 |
| aantal_inwoners_buurt | 365 |
| aantal_woningen | 135 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,833333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 225 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Westlaren Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300401 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300401 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.433333 |
| gid | 10759 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 174 |
| opp_land_totaal | 162 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 13.833333 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 67.402778 |
| d6f079d7-313e-56f9-9dcb-226df864022e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 470 |
| aantal_woningen | 11 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,101852 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 438 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Westlaren |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300402 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300402 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 31.333333 |
| gid | 10760 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 108 |
| opp_land_totaal | 108 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2300 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| b515200a-763f-52d4-b096-d4c33e6cbee2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 5 |
| aantal_inwoners_buurt | 10 |
| aantal_woningen | 6 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,115385 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 27 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Westlaren-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300403 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300403 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 10761 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 53 |
| opp_land_totaal | 52 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 83277043-e444-5c20-b6f7-77b777b9cb61 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 130 |
| aantal_inwoners_buurt | 310 |
| aantal_woningen | 131 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,357143 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2201 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Schuilingsoord |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300500 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300500 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.384615 |
| gid | 10762 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 14 |
| opp_land_totaal | 14 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 111.985714 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 484.923214 |
| 7cfdad56-584c-5ce5-b062-adb1fb4edb3d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 30 |
| aantal_inwoners_buurt | 90 |
| aantal_woningen | 35 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,06917 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 18 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Schuilingsoord |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300509 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300509 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 10763 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 511 |
| opp_land_totaal | 506 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.184585 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.972678 |