Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 467caa7f-2781-5949-9a14-a2e0eb791aca | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1610 |
| aantal_inwoners_buurt | 3590 |
| aantal_woningen | 1660 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,896755 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1059 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Paterswolde |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300600 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300600 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.229814 |
| gid | 10764 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 340 |
| opp_land_totaal | 339 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 55.566372 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 285.596903 |
| 32858bca-5f67-53c8-b6f8-09c5a6f34341 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2895 |
| aantal_inwoners_buurt | 6415 |
| aantal_woningen | 2936 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,510145 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1863 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Eelde |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300700 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300700 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.215889 |
| gid | 10766 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 345 |
| opp_land_totaal | 345 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 92.136522 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 411.656413 |
| 11db8285-7406-51fe-a0ed-4a257814f34f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 55 |
| aantal_inwoners_buurt | 170 |
| aantal_woningen | 182 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,070588 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 101 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oosterbroek en vliegveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300701 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300701 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.090909 |
| gid | 10767 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 177 |
| opp_land_totaal | 170 |
| opp_water_totaal | 7 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2800 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.648824 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 23.551324 |
| a233cd42-41ee-5529-a9a4-522c2608ec96 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 205 |
| aantal_woningen | 63 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,091437 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 30 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Vries |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300909 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300909 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 8.2 |
| gid | 10772 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 696 |
| opp_land_totaal | 689 |
| opp_water_totaal | 7 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.875181 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.985849 |
| e69e8919-2f9f-57bc-a0ec-26748122e655 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 5 |
| aantal_inwoners_buurt | 20 |
| aantal_woningen | 8 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,025316 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Paterswolde |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300609 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300609 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 4 |
| gid | 10765 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 349 |
| opp_land_totaal | 316 |
| opp_water_totaal | 33 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 43dc4622-d91d-5439-814f-955cfeec0778 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 145 |
| aantal_inwoners_buurt | 360 |
| aantal_woningen | 147 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,013699 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 494 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Donderen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17301000 |
| cbs_buurtcode_2 | 17301000 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.482759 |
| gid | 10773 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 73 |
| opp_land_totaal | 73 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 28.960274 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 141.449486 |
| 63d10f03-1a68-5c62-9261-2046c67122b0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 105 |
| aantal_woningen | 48 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,06443 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 15 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Eelde |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300709 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300709 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 10768 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 771 |
| opp_land_totaal | 745 |
| opp_water_totaal | 26 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.065503 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.779362 |
| 5588ceea-5f5c-5799-ba95-cae31518fee5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 95 |
| aantal_inwoners_buurt | 245 |
| aantal_woningen | 103 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,340909 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 562 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Eelderwolde |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300800 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300800 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.578947 |
| gid | 10769 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 44 |
| opp_land_totaal | 44 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 30.313636 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 146.920739 |
| cc35f147-0cfa-52e7-afd2-5e584bd289d0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 520 |
| aantal_inwoners_buurt | 1765 |
| aantal_woningen | 507 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,207143 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 421 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Eelderwolde |
| cbs_buurtcode_1 | BU17300809 |
| cbs_buurtcode_2 | 17300809 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.394231 |
| gid | 10770 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 455 |
| opp_land_totaal | 420 |
| opp_water_totaal | 35 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 18.942857 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 58.778571 |
| 6ddf9640-361f-54cf-8963-ea5efb60df85 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 35 |
| aantal_inwoners_buurt | 95 |
| aantal_woningen | 34 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,040428 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 12 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Donderen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17301009 |
| cbs_buurtcode_2 | 17301009 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.714286 |
| gid | 10774 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 841 |
| opp_land_totaal | 841 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.704162 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.8978 |