Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| c0d1d83e-7783-55d9-9855-1af3ca3af00c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 255 |
| aantal_inwoners_buurt | 630 |
| aantal_woningen | 257 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,705263 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 667 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hijken |
| cbs_buurtcode_1 | BU17310100 |
| cbs_buurtcode_2 | 17310100 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.470588 |
| gid | 10798 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 96 |
| opp_land_totaal | 95 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 37.203158 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 148.67171 |
| 2df49d7b-046a-56ca-b934-e2e2137dff25 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 110 |
| aantal_woningen | 44 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,913043 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 488 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oranje |
| cbs_buurtcode_1 | BU17310101 |
| cbs_buurtcode_2 | 17310101 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.444444 |
| gid | 10799 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 24 |
| opp_land_totaal | 23 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 28.526087 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 111.463043 |
| 44eadb7d-a3eb-5119-bd1c-66a2d879ddd8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 90 |
| aantal_inwoners_buurt | 245 |
| aantal_woningen | 95 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,036398 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 10 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Hijken |
| cbs_buurtcode_1 | BU17310109 |
| cbs_buurtcode_2 | 17310109 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.722222 |
| gid | 10800 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 2716 |
| opp_land_totaal | 2610 |
| opp_water_totaal | 106 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.546207 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.455603 |
| fdd1e5af-eb3c-59e0-a4e7-5229b67eb29f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 360 |
| aantal_inwoners_buurt | 840 |
| aantal_woningen | 360 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,901639 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1386 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hooghalen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17310200 |
| cbs_buurtcode_2 | 17310200 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 10801 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 61 |
| opp_land_totaal | 61 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 76.485246 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 326.877049 |
| f4513f88-f7fc-533e-8370-441a84e3764c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 35 |
| aantal_inwoners_buurt | 95 |
| aantal_woningen | 34 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,693878 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 200 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Laaghalen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17310201 |
| cbs_buurtcode_2 | 17310201 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.714286 |
| gid | 10802 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 49 |
| opp_land_totaal | 49 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 12.6 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 56.517857 |
| e60f287f-411f-5947-a13d-dbf7d4429c5c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 10 |
| aantal_inwoners_buurt | 30 |
| aantal_woningen | 13 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,027837 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Taarlo |
| cbs_buurtcode_1 | BU17301409 |
| cbs_buurtcode_2 | 17301409 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 10790 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 479 |
| opp_land_totaal | 467 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.404711 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.067077 |
| fb14d319-e0f8-54b3-b321-d68869fcc378 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 270 |
| aantal_inwoners_buurt | 670 |
| aantal_woningen | 273 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,211765 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 789 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Zeijen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17301500 |
| cbs_buurtcode_2 | 17301500 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.481481 |
| gid | 10791 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 85 |
| opp_land_totaal | 85 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 41.738824 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 191.017059 |
| 75031d31-2902-5fb2-aed5-0b6696a7b6a1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 180 |
| aantal_inwoners_buurt | 445 |
| aantal_woningen | 145 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,059573 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 18 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Hooghalen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17310209 |
| cbs_buurtcode_2 | 17310209 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.472222 |
| gid | 10803 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 2446 |
| opp_land_totaal | 2434 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.211339 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 5.149302 |
| a8cb920d-37c8-58cc-b524-72a76c495555 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 30 |
| aantal_inwoners_buurt | 85 |
| aantal_woningen | 27 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,024457 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 8 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Zeijen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17301509 |
| cbs_buurtcode_2 | 17301509 |
| gemeentenaam | Tynaarlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.833333 |
| gid | 10792 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 1105 |
| opp_land_totaal | 1104 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.494022 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.279144 |
| fa95b21c-d9ab-57d4-8070-ca1a04a467e5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 4150 |
| aantal_inwoners_buurt | 9650 |
| aantal_woningen | 4237 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,566071 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1724 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Beilen |
| cbs_buurtcode_1 | BU17310000 |
| cbs_buurtcode_2 | 17310000 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.325301 |
| gid | 10793 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 566 |
| opp_land_totaal | 560 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 84.0375 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 328.36875 |