Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| e4b165df-a889-5c5a-8137-8e87d339ef00 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 90 |
| aantal_inwoners_buurt | 200 |
| aantal_woningen | 93 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,631579 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 356 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Zwiggelte |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311400 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311400 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.222222 |
| gid | 10833 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 57 |
| opp_land_totaal | 57 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 22.168421 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 109.942105 |
| 32994ee9-4f32-5767-b428-f07cb86ff2b7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 90 |
| aantal_inwoners_buurt | 220 |
| aantal_woningen | 66 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,029037 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 10 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Zwiggelte |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311409 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311409 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.444444 |
| gid | 10834 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 2286 |
| opp_land_totaal | 2273 |
| opp_water_totaal | 13 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2400 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.620062 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.132974 |
| d9f75728-73e2-5258-99a9-57edb8b8c684 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 35 |
| aantal_inwoners_buurt | 80 |
| aantal_woningen | 42 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,448276 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 280 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Orvelte |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311500 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311500 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.285714 |
| gid | 10835 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 29 |
| opp_land_totaal | 29 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 13.903448 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 87.856034 |
| c2868b77-f142-5722-bbc0-7bccad0b7281 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1830 |
| aantal_inwoners_buurt | 3805 |
| aantal_woningen | 1821 |
| aantal_woningen_per_ha | 25,647887 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5340 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Elst-Noordwest |
| cbs_buurtcode_1 | BU17340000 |
| cbs_buurtcode_2 | 17340000 |
| gemeentenaam | Overbetuwe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.079235 |
| gid | 10841 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 71 |
| opp_land_totaal | 71 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Gelderland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 255.169014 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 978.921127 |
| 8d53ad2b-fc81-5348-bc69-010206be27d6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3035 |
| aantal_inwoners_buurt | 7510 |
| aantal_woningen | 3034 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,436782 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4307 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Elst-Zuidwest |
| cbs_buurtcode_1 | BU17340001 |
| cbs_buurtcode_2 | 17340001 |
| gemeentenaam | Overbetuwe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.474465 |
| gid | 10842 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 179 |
| opp_land_totaal | 174 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Gelderland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 213.496552 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 717.672845 |
| a34a8371-6a9d-5845-b5d4-4f1347880c57 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 60 |
| aantal_inwoners_buurt | 145 |
| aantal_woningen | 58 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,031851 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 8 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Orvelte |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311509 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311509 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.416667 |
| gid | 10836 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1843 |
| opp_land_totaal | 1821 |
| opp_water_totaal | 22 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.504119 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.502801 |
| 86807880-0f10-57e4-9d78-e5f75d70931d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 30 |
| aantal_inwoners_buurt | 85 |
| aantal_woningen | 32 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,28 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 342 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Garminge |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311600 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311600 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.833333 |
| gid | 10837 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 25 |
| opp_land_totaal | 25 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 19.656 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 102.546 |
| f98759f8-c353-5719-9edb-a59d5498ca16 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 35 |
| aantal_inwoners_buurt | 95 |
| aantal_woningen | 38 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,652174 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 418 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Balinge |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311601 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311601 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.714286 |
| gid | 10838 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 23 |
| opp_land_totaal | 23 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 24.926087 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 79.469022 |
| ce531783-d573-5d93-8490-f15e28d95e9c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 195 |
| aantal_woningen | 72 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,263158 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 347 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Mantinge |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311602 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311602 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.785714 |
| gid | 10839 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 57 |
| opp_land_totaal | 57 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 19.010526 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 79.680263 |
| deefc9e5-c110-5fa0-a479-7c2e02922bd1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 60 |
| aantal_inwoners_buurt | 165 |
| aantal_woningen | 65 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,030051 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 8 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen de Broekstreek |
| cbs_buurtcode_1 | BU17311609 |
| cbs_buurtcode_2 | 17311609 |
| gemeentenaam | Midden-Drenthe |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 10840 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 2178 |
| opp_land_totaal | 2163 |
| opp_water_totaal | 15 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Drenthe |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.37448 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.238766 |