Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 55bafdde-d89d-55db-b6a5-47528beccd85 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 40 |
| aantal_inwoners_buurt | 110 |
| aantal_woningen | 41 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,084711 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 24 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Broeksterwâld |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910009 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910009 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 11288 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 493 |
| opp_land_totaal | 484 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 470 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.115702 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 5.62376 |
| be8d6555-9aa0-51ec-9124-b6bd9da078f1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 295 |
| aantal_inwoners_buurt | 835 |
| aantal_woningen | 301 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,909091 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1091 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Driezum |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910100 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910100 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.830508 |
| gid | 11289 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 77 |
| opp_land_totaal | 77 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 44.824675 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 194.01039 |
| 885c00dd-5e30-548d-a7d0-78dfb269b6f8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 325 |
| aantal_inwoners_buurt | 925 |
| aantal_woningen | 333 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,11 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 309 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Wâlterswâld |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910101 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910101 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.846154 |
| gid | 11290 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 300 |
| opp_land_totaal | 300 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 11.895 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 54.86 |
| 33bc1eb5-d8b4-5280-91ef-9e185ba59071 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 140 |
| aantal_woningen | 55 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,072559 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 19 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Driezum |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910108 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910108 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.8 |
| gid | 11291 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 785 |
| opp_land_totaal | 758 |
| opp_water_totaal | 27 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.937995 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.071075 |
| 9c6928de-ef2a-5c06-9d0b-ccde8e728d19 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 70 |
| aantal_woningen | 24 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,062663 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 18 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Wâlterswâld |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910109 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910109 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.5 |
| gid | 11292 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 394 |
| opp_land_totaal | 383 |
| opp_water_totaal | 11 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.780157 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.305483 |
| c112cf5f-7ae1-5a7c-88ad-798bfd96be6e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2105 |
| aantal_inwoners_buurt | 5015 |
| aantal_woningen | 2249 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,841558 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1302 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Westereen |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910200 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910200 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.382423 |
| gid | 11293 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 395 |
| opp_land_totaal | 385 |
| opp_water_totaal | 10 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 54.128571 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 259.571104 |
| 435eb21b-7d9b-58e9-ab69-a1cc62da3ee0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1465 |
| aantal_inwoners_buurt | 3440 |
| aantal_woningen | 1567 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,596429 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1231 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Feanwâlden |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910201 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910201 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.348123 |
| gid | 11294 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 281 |
| opp_land_totaal | 280 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 49.914643 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 240.116116 |
| 283e6910-1f52-5e0e-b5a7-8fbccf16b789 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 75 |
| aantal_inwoners_buurt | 200 |
| aantal_woningen | 78 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,11223 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 29 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Readtsjerk |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910202 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910202 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 11295 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 714 |
| opp_land_totaal | 695 |
| opp_water_totaal | 19 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 470 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.43741 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.343255 |
| 382a6df7-f8d4-58f3-9e2f-f7cda1f09105 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 70 |
| aantal_woningen | 27 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,870968 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 232 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Moerkapelle bedrijventerrein |
| cbs_buurtcode_1 | BU18920105 |
| cbs_buurtcode_2 | 18920105 |
| gemeentenaam | Zuidplas |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.5 |
| gid | 11305 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 31 |
| opp_land_totaal | 31 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 4300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4300 |
| provincie | Zuid-Holland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 11.032258 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 44.922581 |
| 2f013d37-f40d-5394-a6c3-62d3aca16e3c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 60 |
| aantal_woningen | 21 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,049412 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 15 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen De Westereen |
| cbs_buurtcode_1 | BU18910208 |
| cbs_buurtcode_2 | 18910208 |
| gemeentenaam | Dantumadiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 11296 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 457 |
| opp_land_totaal | 425 |
| opp_water_totaal | 32 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 470 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.787765 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.872471 |