Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 772b65f9-876b-5581-8993-91bb5ed67fa6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 115 |
| aantal_woningen | 50 |
| aantal_woningen_per_ha | 1 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 228 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Terlinden |
| cbs_buurtcode_1 | BU19030503 |
| cbs_buurtcode_2 | 19030503 |
| gemeentenaam | Eijsden-Margraten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.555556 |
| gid | 11662 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 50 |
| opp_land_totaal | 50 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 350 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 14.094 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 56.97 |
| 4de8d0ed-ebbf-59a8-884b-f8c2854ad206 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 40 |
| aantal_inwoners_buurt | 120 |
| aantal_woningen | 49 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,03987 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 10 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen |
| cbs_buurtcode_1 | BU19030409 |
| cbs_buurtcode_2 | 19030409 |
| gemeentenaam | Eijsden-Margraten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 11658 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1229 |
| opp_land_totaal | 1229 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.497966 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.111717 |
| a6b5d54f-95d1-5488-967e-42bc871a1b5b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 390 |
| aantal_inwoners_buurt | 930 |
| aantal_woningen | 399 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,915138 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 214 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Mheer |
| cbs_buurtcode_1 | BU19030500 |
| cbs_buurtcode_2 | 19030500 |
| gemeentenaam | Eijsden-Margraten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.384615 |
| gid | 11659 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 436 |
| opp_land_totaal | 436 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 340 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 12.075688 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 56.62156 |
| 855e500e-7b28-5b1b-b801-a92f8001d148 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 105 |
| aantal_woningen | 55 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,244444 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 47 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Bergenhuizen en Schey |
| cbs_buurtcode_1 | BU19030504 |
| cbs_buurtcode_2 | 19030504 |
| gemeentenaam | Eijsden-Margraten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 11663 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 225 |
| opp_land_totaal | 225 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 300 |
| potentieel_koude_open_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.664 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 12.3435 |
| 86d92277-417f-5a36-bb9b-3d5f11cdfbc6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 75 |
| aantal_woningen | 30 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,681818 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 177 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hoogcruts |
| cbs_buurtcode_1 | BU19030505 |
| cbs_buurtcode_2 | 19030505 |
| gemeentenaam | Eijsden-Margraten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 11664 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 44 |
| opp_land_totaal | 44 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 280 |
| potentieel_koude_open_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1050 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 7.261364 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 36.865057 |
| 7196ee3a-45b2-5cc2-aced-27048670a5d3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 65 |
| aantal_woningen | 46 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,128492 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 19 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen |
| cbs_buurtcode_1 | BU19030509 |
| cbs_buurtcode_2 | 19030509 |
| gemeentenaam | Eijsden-Margraten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.6 |
| gid | 11665 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 358 |
| opp_land_totaal | 358 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.131285 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.204784 |
| ad69b592-b622-5619-9ccc-b17d75ba2123 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1785 |
| aantal_inwoners_buurt | 4130 |
| aantal_woningen | 1785 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,660448 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1544 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Maarssen |
| cbs_buurtcode_1 | BU19040000 |
| cbs_buurtcode_2 | 19040000 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.313725 |
| gid | 11666 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 316 |
| opp_land_totaal | 268 |
| opp_water_totaal | 48 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2800 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 83.921642 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 305.664599 |
| 858cb45b-9fac-53df-89ae-d4506c898775 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3830 |
| aantal_inwoners_buurt | 8570 |
| aantal_woningen | 3813 |
| aantal_woningen_per_ha | 15,821577 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3553 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nieuw-Maarsseveen |
| cbs_buurtcode_1 | BU19040001 |
| cbs_buurtcode_2 | 19040001 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.237598 |
| gid | 11667 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 270 |
| opp_land_totaal | 241 |
| opp_water_totaal | 29 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 174.495436 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 603.582573 |
| b73e1a0c-d3ed-5668-b81a-a3ef9bdcaadb | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 4585 |
| aantal_inwoners_buurt | 10000 |
| aantal_woningen | 4506 |
| aantal_woningen_per_ha | 35,203125 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7809 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Duivenkamp. Pauwenkamp en Spechtenkamp |
| cbs_buurtcode_1 | BU19040100 |
| cbs_buurtcode_2 | 19040100 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.181025 |
| gid | 11668 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 132 |
| opp_land_totaal | 128 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 373.964063 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1133.712891 |
| 4e08229e-682b-5c8c-a67a-f15a97726ae2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3600 |
| aantal_inwoners_buurt | 9470 |
| aantal_woningen | 3544 |
| aantal_woningen_per_ha | 21,221557 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5687 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Fazantenkamp. Reigerkamp en Valkenkamp |
| cbs_buurtcode_1 | BU19040101 |
| cbs_buurtcode_2 | 19040101 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.630556 |
| gid | 11669 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 173 |
| opp_land_totaal | 167 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2800 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 287.137725 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 818.730539 |