Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 55da92a1-9a57-587a-8058-5a240a1539bf | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 175 |
| aantal_inwoners_buurt | 430 |
| aantal_woningen | 164 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,477477 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 389 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oud-Over |
| cbs_buurtcode_1 | BU19040900 |
| cbs_buurtcode_2 | 19040900 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.457143 |
| gid | 11697 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 124 |
| opp_land_totaal | 111 |
| opp_water_totaal | 13 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 25.256757 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 107.282095 |
| fe5107c8-9242-5698-9a99-1954545fd64a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 535 |
| aantal_inwoners_buurt | 1265 |
| aantal_woningen | 538 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,276923 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1939 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nigtevecht |
| cbs_buurtcode_1 | BU19041000 |
| cbs_buurtcode_2 | 19041000 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.364486 |
| gid | 11699 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 79 |
| opp_land_totaal | 65 |
| opp_water_totaal | 14 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 470 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 103.707692 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 377.730577 |
| 1119232e-bc1f-5af9-8a55-870e4c7a925d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 105 |
| aantal_woningen | 31 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,192547 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 68 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Nigtevecht |
| cbs_buurtcode_1 | BU19041009 |
| cbs_buurtcode_2 | 19041009 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 11700 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 180 |
| opp_land_totaal | 161 |
| opp_water_totaal | 19 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.886335 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 21.67337 |
| 7f110ea1-3a1d-5588-bc34-6f9823bf7953 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1000 |
| aantal_inwoners_buurt | 2350 |
| aantal_woningen | 1121 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,099099 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2117 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Menaldum |
| cbs_buurtcode_1 | BU19080000 |
| cbs_buurtcode_2 | 19080000 |
| gemeentenaam | Menameradiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.35 |
| gid | 11701 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 114 |
| opp_land_totaal | 111 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 900 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 92.432432 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 427.702703 |
| 31285c2f-91d1-5a7c-9bb0-5b72197e668e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 220 |
| aantal_woningen | 69 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,223301 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 72 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Mijnden |
| cbs_buurtcode_1 | BU19040901 |
| cbs_buurtcode_2 | 19040901 |
| gemeentenaam | Stichtse Vecht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.142857 |
| gid | 11698 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 318 |
| opp_land_totaal | 309 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 470 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.914563 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 18.283252 |
| 3e677239-d489-547e-bf98-fc1c05060dab | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 120 |
| aantal_woningen | 45 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,238095 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 64 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Schingen |
| cbs_buurtcode_1 | BU19080002 |
| cbs_buurtcode_2 | 19080002 |
| gemeentenaam | Menameradiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 11703 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 190 |
| opp_land_totaal | 189 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 900 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.6 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 17.332143 |
| 0b6cc9b8-3ab8-52d1-9386-ff4c2b5ede41 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 325 |
| aantal_inwoners_buurt | 780 |
| aantal_woningen | 325 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,018519 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1436 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Beetgum |
| cbs_buurtcode_1 | BU19080300 |
| cbs_buurtcode_2 | 19080300 |
| gemeentenaam | Menameradiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.4 |
| gid | 11717 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 55 |
| opp_land_totaal | 54 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 900 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 61.75 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 276.204861 |
| 115aed20-9fbe-5eff-a844-eacc7f53c6b3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 360 |
| aantal_inwoners_buurt | 855 |
| aantal_woningen | 360 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,529412 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 840 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Beetgumermolen |
| cbs_buurtcode_1 | BU19080301 |
| cbs_buurtcode_2 | 19080301 |
| gemeentenaam | Menameradiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.375 |
| gid | 11718 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 102 |
| opp_land_totaal | 102 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 900 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 36.847059 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 173.144118 |
| 6292cfba-7dc0-5ffc-a479-4ae5f788245f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 605 |
| aantal_inwoners_buurt | 1340 |
| aantal_woningen | 624 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,555556 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2483 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nieuwpoort |
| cbs_buurtcode_1 | BU19271000 |
| cbs_buurtcode_2 | 19271000 |
| gemeentenaam | Molenwaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.214876 |
| gid | 11959 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 74 |
| opp_land_totaal | 54 |
| opp_water_totaal | 20 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Zuid-Holland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 110.916667 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 443.246528 |
| fffae63e-503b-50b6-90ff-9daebfc6fbe2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 75 |
| aantal_woningen | 29 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,125541 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 33 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Slappeterp |
| cbs_buurtcode_1 | BU19080003 |
| cbs_buurtcode_2 | 19080003 |
| gemeentenaam | Menameradiel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 11704 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 232 |
| opp_land_totaal | 231 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 600 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 900 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Friesland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.305195 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 6.165584 |