Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel koude open WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
Filters
| 7b8336b1-c962-5c6e-aa7e-0917a7d77d0b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 255 |
| aantal_inwoners_buurt | 725 |
| aantal_woningen | 255 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,324015 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 92 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Loil |
| cbs_buurtcode_1 | BU19550209 |
| cbs_buurtcode_2 | 19550209 |
| gemeentenaam | Montferland |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.843137 |
| gid | 11988 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 790 |
| opp_land_totaal | 787 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Gelderland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 6.065565 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 19.997411 |
| bce676f9-79f2-5a00-b70e-7fb1b1eda9af | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 970 |
| aantal_inwoners_buurt | 2245 |
| aantal_woningen | 988 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,398907 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1225 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Zuidbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870000 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870000 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.314433 |
| gid | 11989 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 196 |
| opp_land_totaal | 183 |
| opp_water_totaal | 13 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 61.062295 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 251.643443 |
| 75b578cd-9e96-5f23-a458-7e382599b0c9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 130 |
| aantal_inwoners_buurt | 325 |
| aantal_woningen | 130 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,710526 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 433 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Uiterburen |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870001 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870001 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 11990 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 76 |
| opp_land_totaal | 76 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 24.323684 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 108.276316 |
| bb2eb6d9-5577-5f2c-97fc-1347ad8d3dd6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 165 |
| aantal_woningen | 78 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,056318 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 12 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Zuidbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870009 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870009 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.538462 |
| gid | 11994 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 1432 |
| opp_land_totaal | 1385 |
| opp_water_totaal | 47 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.667365 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.82222 |
| 488b82e3-d28e-5f53-9303-7bc068f6e573 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 705 |
| aantal_inwoners_buurt | 1630 |
| aantal_woningen | 730 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,09322 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 691 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Noordbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870100 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870100 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.312057 |
| gid | 11995 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 236 |
| opp_land_totaal | 236 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 36.026695 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 156.003655 |
| 7d444481-1835-56ee-8fd6-6650b91150f7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 95 |
| aantal_woningen | 48 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,218182 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 44 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Stootshorn |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870101 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870101 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.111111 |
| gid | 11996 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 220 |
| opp_land_totaal | 220 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.724545 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 11.005568 |
| b0df069c-6130-55a9-ab95-fb283c193091 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 165 |
| aantal_woningen | 67 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,391813 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 98 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Beneden-Veensloot en Boven-Veensloot |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870203 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870203 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.538462 |
| gid | 11999 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 171 |
| opp_land_totaal | 171 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.405263 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 23.459868 |
| 451e737f-613e-51e5-9a1b-bb589901e44f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 135 |
| aantal_woningen | 44 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,021611 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Noordbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870109 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870109 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 11997 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 2053 |
| opp_land_totaal | 2036 |
| opp_water_totaal | 17 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.350098 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1.434043 |
| 5cc8a51d-6e06-5b72-9a34-c944ad686fc7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 640 |
| aantal_inwoners_buurt | 1435 |
| aantal_woningen | 653 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,291228 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 505 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Meeden |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870200 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870200 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.242188 |
| gid | 11998 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 287 |
| opp_land_totaal | 285 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 26.677895 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 120.825263 |
| 5963c1a3-70dd-538c-84e6-a741fdbfe2ab | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 30 |
| aantal_inwoners_buurt | 60 |
| aantal_woningen | 33 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,027592 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Meeden |
| cbs_buurtcode_1 | BU19870209 |
| cbs_buurtcode_2 | 19870209 |
| gemeentenaam | Menterwolde |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 12000 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 1204 |
| opp_land_totaal | 1196 |
| opp_water_totaal | 8 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.311538 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1.587793 |