Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 1986b062-c6a7-5815-8a5a-b501c25ad290 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 675 |
| aantal_inwoners_buurt | 1600 |
| aantal_woningen | 792 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,842105 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4211 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Mariarade-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171101 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.37037 |
| gid | 8997 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 38 |
| opp_land_totaal | 38 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 100 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 200 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 290 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1050 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 207.828947 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 787.085526 |
| d547a034-ca3d-5c65-a697-66985d186cfc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 815 |
| aantal_inwoners_buurt | 1740 |
| aantal_woningen | 858 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,396552 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1506 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nieuw Lotbroek-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171300 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171300 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.134969 |
| gid | 9000 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 122 |
| opp_land_totaal | 116 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 350 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 79.673276 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 289.079095 |
| 5fe81557-93cf-5465-8a19-906bae0ff213 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1115 |
| aantal_inwoners_buurt | 2540 |
| aantal_woningen | 1212 |
| aantal_woningen_per_ha | 22,036364 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4642 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nieuw Lotbroek-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171301 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171301 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.278027 |
| gid | 9001 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 55 |
| opp_land_totaal | 55 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 244.489091 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 769.958182 |
| 08af7153-8af4-50d8-b4c6-485d88839d73 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2075 |
| aantal_inwoners_buurt | 3680 |
| aantal_woningen | 2191 |
| aantal_woningen_per_ha | 31,753623 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5322 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hoensbroek-Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171200 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171200 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.773494 |
| gid | 8998 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 69 |
| opp_land_totaal | 69 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 340 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 265.23913 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 999.383152 |
| 8f44f89d-3cb7-595d-9741-7baca41b98e2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1820 |
| aantal_inwoners_buurt | 3480 |
| aantal_woningen | 1819 |
| aantal_woningen_per_ha | 27,984615 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5365 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heerlerheide Kom |
| cbs_buurtcode_1 | BU09172101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09172101 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.912088 |
| gid | 9009 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 65 |
| opp_land_totaal | 65 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 340 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 277.2 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 930.51 |
| 8e7a698b-809c-5ac0-8cad-e26e21cd118d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 195 |
| aantal_inwoners_buurt | 375 |
| aantal_woningen | 197 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,125714 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 213 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Koumen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171400 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171400 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.923077 |
| gid | 9002 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 177 |
| opp_land_totaal | 175 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 12.636 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 49.374 |
| 1615b763-90ed-557b-82e5-dcfc761a3ce9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 755 |
| aantal_inwoners_buurt | 1640 |
| aantal_woningen | 778 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,409524 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1565 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Lage Heide |
| cbs_buurtcode_1 | BU09833201 |
| cbs_buurtcode_2 | 09833201 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.172185 |
| gid | 9320 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 105 |
| opp_land_totaal | 105 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 75.068571 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 329.988929 |
| aa6614ea-e683-52fc-9836-5b19bc2ac1ee | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 205 |
| aantal_inwoners_buurt | 400 |
| aantal_woningen | 209 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,824324 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 539 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Weggebekker |
| cbs_buurtcode_1 | BU09172000 |
| cbs_buurtcode_2 | 09172000 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.95122 |
| gid | 9003 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 79 |
| opp_land_totaal | 74 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 350 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 280 |
| potentieel_koude_open_wko | 2300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 24.433784 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 105.214865 |
| 9e9a5658-83d8-5de7-b06f-a583c7637a1f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 800 |
| aantal_inwoners_buurt | 1690 |
| aantal_woningen | 814 |
| aantal_woningen_per_ha | 14,8 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3090 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Uterweg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09172001 |
| cbs_buurtcode_2 | 09172001 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.1125 |
| gid | 9004 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 56 |
| opp_land_totaal | 55 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 330 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 167.563636 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 621.490909 |
| 04beb2f9-83e1-5be6-a886-c612c61129e7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 1 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,029412 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | In de Cramer |
| cbs_buurtcode_1 | BU09173002 |
| cbs_buurtcode_2 | 09173002 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9018 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 34 |
| opp_land_totaal | 34 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 300 |
| potentieel_koude_open_wko | 1800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |