Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| ce6b9ded-db83-532e-bedc-3357aa6b63da | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 135 |
| aantal_inwoners_buurt | 280 |
| aantal_woningen | 148 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,193717 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 37 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Diekendaal-Nieuwerf |
| cbs_buurtcode_1 | BU09070409 |
| cbs_buurtcode_2 | 09070409 |
| gemeentenaam | Gennep |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.074074 |
| gid | 8993 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 811 |
| opp_land_totaal | 764 |
| opp_water_totaal | 47 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.194634 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| e5a69547-ff8a-5a01-879f-666375b45f1d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1820 |
| aantal_inwoners_buurt | 2470 |
| aantal_woningen | 1772 |
| aantal_woningen_per_ha | 42,190476 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5847 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heerlen-Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09173300 |
| cbs_buurtcode_2 | 09173300 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.357143 |
| gid | 9027 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 42 |
| opp_land_totaal | 42 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 366.6 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1280.199821 |
| 52dcada2-5d37-5376-bb4e-4c84ee35df21 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1850 |
| aantal_inwoners_buurt | 3690 |
| aantal_woningen | 1889 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,589928 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2661 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Maria Gewanden |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171000 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171000 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.994595 |
| gid | 8994 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 139 |
| opp_land_totaal | 139 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 150 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 200 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 280 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1050 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 146.136691 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 526.551259 |
| 0603c078-d153-5e4e-8d88-65fb9dcbb1d1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 675 |
| aantal_inwoners_buurt | 1075 |
| aantal_woningen | 558 |
| aantal_woningen_per_ha | 26,571429 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5104 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Op de Nobel |
| cbs_buurtcode_1 | BU09173301 |
| cbs_buurtcode_2 | 09173301 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.592593 |
| gid | 9028 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 21 |
| opp_land_totaal | 21 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 318.214286 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1475.116071 |
| 03ac9305-890b-5ef6-93c9-44770fb8a3b1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 475 |
| aantal_inwoners_buurt | 1290 |
| aantal_woningen | 479 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,740741 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4834 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Maasveld II |
| cbs_buurtcode_1 | BU09833105 |
| cbs_buurtcode_2 | 09833105 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.715789 |
| gid | 9319 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 33 |
| opp_land_totaal | 27 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 247 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 584.645833 |
| c0787753-d93f-5b10-a06e-2729d1d1d00f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 245 |
| aantal_inwoners_buurt | 490 |
| aantal_woningen | 240 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,285714 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 883 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Terschuren |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171001 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171001 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 8995 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 56 |
| opp_land_totaal | 56 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 57.4875 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 283.860937 |
| 2ddc353d-0add-5b36-a1e3-68b498aad4a3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 480 |
| aantal_inwoners_buurt | 725 |
| aantal_woningen | 523 |
| aantal_woningen_per_ha | 37,357143 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5148 |
| buurt | B |
| buurtnaam | 't Loon |
| cbs_buurtcode_1 | BU09173302 |
| cbs_buurtcode_2 | 09173302 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.510417 |
| gid | 9029 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 14 |
| opp_land_totaal | 14 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 296.228571 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1000.786727 |
| abd5b721-1d7e-5789-8d1a-32fd132c3419 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 440 |
| aantal_inwoners_buurt | 800 |
| aantal_woningen | 372 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,777778 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3017 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Lindeveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09173303 |
| cbs_buurtcode_2 | 09173303 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.818182 |
| gid | 9030 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 27 |
| opp_land_totaal | 27 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 900 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 184.8 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 851.033333 |
| 745d9ce1-550d-5230-a920-e92c0732a287 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 945 |
| aantal_inwoners_buurt | 1960 |
| aantal_woningen | 974 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,730769 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3787 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Mariarade-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171100 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171100 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.074074 |
| gid | 8996 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 52 |
| opp_land_totaal | 52 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 300 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 212.625 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 805.249038 |
| 806d3696-0ce5-5501-952d-e163808d83d9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1820 |
| aantal_inwoners_buurt | 3560 |
| aantal_woningen | 1902 |
| aantal_woningen_per_ha | 21,370787 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3990 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Dem en omgeving |
| cbs_buurtcode_1 | BU09171201 |
| cbs_buurtcode_2 | 09171201 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.956044 |
| gid | 8999 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 89 |
| opp_land_totaal | 89 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 340 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 213.492135 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 776.669663 |