Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 39e2cf4b-27a2-5982-8f9e-2b64c5ca5d18 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 850 |
| aantal_inwoners_buurt | 1715 |
| aantal_woningen | 989 |
| aantal_woningen_per_ha | 26,72973 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4635 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Erenstein |
| cbs_buurtcode_1 | BU09280101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09280101 |
| gemeentenaam | Kerkrade |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.017647 |
| gid | 9058 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 37 |
| opp_land_totaal | 37 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 900 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 227.432432 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 872.513514 |
| 3e2090e7-1400-5c9c-9cf5-0554c26e73e1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 590 |
| aantal_inwoners_buurt | 1205 |
| aantal_woningen | 615 |
| aantal_woningen_per_ha | 25,625 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4952 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Stalberg-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831305 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831305 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.042373 |
| gid | 9255 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 24 |
| opp_land_totaal | 24 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 269.925 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1128.190625 |
| 4e45ec27-f031-57f3-b2b7-82ebe62d762a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 905 |
| aantal_inwoners_buurt | 2135 |
| aantal_woningen | 901 |
| aantal_woningen_per_ha | 16,381818 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3920 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Egstraat en omgeving |
| cbs_buurtcode_1 | BU09174100 |
| cbs_buurtcode_2 | 09174100 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.359116 |
| gid | 9046 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 55 |
| opp_land_totaal | 55 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 400 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 900 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 195.48 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 650.982955 |
| b1dc83a7-838a-585a-bd5b-db29e1d623ec | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1335 |
| aantal_inwoners_buurt | 2580 |
| aantal_woningen | 1304 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,601626 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2099 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Rolduckerveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09280102 |
| cbs_buurtcode_2 | 09280102 |
| gemeentenaam | Kerkrade |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.932584 |
| gid | 9059 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 123 |
| opp_land_totaal | 123 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 300 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1050 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 113.312195 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 377.870122 |
| 05685ed2-6200-5b8f-bdda-2875231d0999 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1225 |
| aantal_inwoners_buurt | 2380 |
| aantal_woningen | 1010 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,363636 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4308 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Holz |
| cbs_buurtcode_1 | BU09280103 |
| cbs_buurtcode_2 | 09280103 |
| gemeentenaam | Kerkrade |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.942857 |
| gid | 9060 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 55 |
| opp_land_totaal | 55 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 900 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 224.509091 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 916.411364 |
| 42596bfd-820e-5a28-8826-395e9072250e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 855 |
| aantal_inwoners_buurt | 1865 |
| aantal_woningen | 862 |
| aantal_woningen_per_ha | 15,392857 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3360 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Giezenveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09174101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09174101 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.181287 |
| gid | 9047 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 56 |
| opp_land_totaal | 56 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 150 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 250 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 173.1375 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 676.51875 |
| 16fea15d-04b0-5c06-b74d-4df96628f620 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1370 |
| aantal_inwoners_buurt | 2860 |
| aantal_woningen | 1290 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,428571 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4073 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nulland |
| cbs_buurtcode_1 | BU09280104 |
| cbs_buurtcode_2 | 09280104 |
| gemeentenaam | Kerkrade |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.087591 |
| gid | 9061 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 70 |
| opp_land_totaal | 70 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 900 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 211.371429 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 774.294643 |
| 6cf5178f-5a8e-5107-b494-812cd7a0d9ff | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 880 |
| aantal_inwoners_buurt | 1980 |
| aantal_woningen | 903 |
| aantal_woningen_per_ha | 28,21875 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6246 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Groeneveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831306 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831306 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.25 |
| gid | 9256 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 32 |
| opp_land_totaal | 32 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 297 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 870.375 |
| fb63041d-f5f0-5747-a6da-e8c18c4d4422 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 625 |
| aantal_inwoners_buurt | 1355 |
| aantal_woningen | 665 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,784173 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 977 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heerlerbaan-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU09174102 |
| cbs_buurtcode_2 | 09174102 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.168 |
| gid | 9048 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 139 |
| opp_land_totaal | 139 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 56.654676 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 249.054923 |
| cc667e8a-f053-51ba-8fd4-a4635f7b6a1a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 5 |
| aantal_inwoners_buurt | 365 |
| aantal_woningen | 10 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,057803 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 211 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Imstenrade |
| cbs_buurtcode_1 | BU09174103 |
| cbs_buurtcode_2 | 09174103 |
| gemeentenaam | Heerlen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 73 |
| gid | 9049 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 173 |
| opp_land_totaal | 173 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.27052 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |