Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 93b619ea-2101-5952-a722-b751940e1402 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 690 |
| aantal_inwoners_buurt | 1530 |
| aantal_woningen | 777 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,875 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2746 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Biesland |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350102 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350102 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.217391 |
| gid | 9078 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 56 |
| opp_land_totaal | 56 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 148.596429 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 799.445089 |
| 1e2fb403-a80e-56c0-8359-098346b48133 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 605 |
| aantal_inwoners_buurt | 1395 |
| aantal_woningen | 609 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,485714 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 570 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Wijnandsrade |
| cbs_buurtcode_1 | BU09510100 |
| cbs_buurtcode_2 | 09510100 |
| gemeentenaam | Nuth |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.305785 |
| gid | 9152 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 245 |
| opp_land_totaal | 245 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 100 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 150 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 320 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 33.781224 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 132.865408 |
| 8850be40-ac53-5b2b-86b5-b45e2c741eee | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 695 |
| aantal_inwoners_buurt | 1275 |
| aantal_woningen | 724 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,564103 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3261 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Campagne |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350103 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350103 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.834532 |
| gid | 9079 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 39 |
| opp_land_totaal | 39 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 470 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 182.838461 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1212.641346 |
| 8feccfe4-dc71-5216-a210-cadaf06e3be4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 960 |
| aantal_inwoners_buurt | 2355 |
| aantal_woningen | 990 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,64 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 629 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Schimmert |
| cbs_buurtcode_1 | BU09510300 |
| cbs_buurtcode_2 | 09510300 |
| gemeentenaam | Nuth |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.453125 |
| gid | 9157 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 375 |
| opp_land_totaal | 375 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 100 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 200 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 36.4032 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 137.7408 |
| 31f390ca-292c-5ab2-a1dd-af80fbd810c6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1085 |
| aantal_inwoners_buurt | 2630 |
| aantal_woningen | 1076 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,794872 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3391 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hoenderdaal en Emmalaan |
| cbs_buurtcode_1 | BU15810107 |
| cbs_buurtcode_2 | 15810107 |
| gemeentenaam | Utrechtse Heuvelrug |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.423963 |
| gid | 9596 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 78 |
| opp_land_totaal | 78 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Utrecht |
| verbruik_elektra_huishoudens | 165.253846 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| a181416c-67b1-5808-8b3c-509be004783b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 660 |
| aantal_inwoners_buurt | 1420 |
| aantal_woningen | 632 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,703704 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2610 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Wolder |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350104 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350104 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.151515 |
| gid | 9080 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 54 |
| opp_land_totaal | 54 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 147.4 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 618.933333 |
| f6f2e62a-765b-5906-93e9-e658b0a3330b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 165 |
| aantal_woningen | 64 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,104235 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 27 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Sint Pieter |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350105 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350105 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.538462 |
| gid | 9081 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 633 |
| opp_land_totaal | 614 |
| opp_water_totaal | 19 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.886482 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.549125 |
| 362cfe4d-99b1-5569-b00a-30ca1e864d95 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3115 |
| aantal_inwoners_buurt | 7190 |
| aantal_woningen | 3209 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,636637 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2158 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nederweert |
| cbs_buurtcode_1 | BU09460101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09460101 |
| gemeentenaam | Nederweert |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.308186 |
| gid | 9132 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 347 |
| opp_land_totaal | 333 |
| opp_water_totaal | 14 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 117.864865 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 384.88491 |
| 57bb639e-b7e5-5b03-8446-bee09fe65bd0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3945 |
| aantal_inwoners_buurt | 5730 |
| aantal_woningen | 2417 |
| aantal_woningen_per_ha | 26,271739 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6261 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Brusselsepoort |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350200 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350200 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.452471 |
| gid | 9082 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 92 |
| opp_land_totaal | 92 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 385.923913 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1696.457201 |
| 52d12265-16cc-587b-b59d-a0528694e13d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 200 |
| aantal_inwoners_buurt | 400 |
| aantal_woningen | 182 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,55 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1001 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vogelbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831504 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831504 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 9267 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 40 |
| opp_land_totaal | 40 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 330 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 50.4 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 174.075 |