Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 539e0ea2-5287-59be-810a-68274775ad0a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 180 |
| aantal_woningen | 64 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,412903 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 115 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heesbeen |
| cbs_buurtcode_1 | BU07970800 |
| cbs_buurtcode_2 | 07970800 |
| gemeentenaam | Heusden |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.769231 |
| gid | 8185 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 172 |
| opp_land_totaal | 155 |
| opp_water_totaal | 17 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 6.567097 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 32.517823 |
| f8f6b57b-30aa-5b35-9295-e9d4663d717d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 255 |
| aantal_inwoners_buurt | 725 |
| aantal_woningen | 260 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,765957 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 774 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Biest-Houtakker |
| cbs_buurtcode_1 | BU07980200 |
| cbs_buurtcode_2 | 07980200 |
| gemeentenaam | Hilvarenbeek |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.843137 |
| gid | 8193 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 94 |
| opp_land_totaal | 94 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 39.06383 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 124.495612 |
| 831e7a36-9a4b-5611-922a-52e78bf4205e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1045 |
| aantal_inwoners_buurt | 2215 |
| aantal_woningen | 1081 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,637931 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3833 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Slotjes-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260102 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260102 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.119617 |
| gid | 8290 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 63 |
| opp_land_totaal | 58 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 220.531035 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 798.343965 |
| fbb293ef-ce16-50e5-a5ca-29da790970a6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 275 |
| aantal_inwoners_buurt | 730 |
| aantal_woningen | 266 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,494424 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 135 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Herpt |
| cbs_buurtcode_1 | BU07970900 |
| cbs_buurtcode_2 | 07970900 |
| gemeentenaam | Heusden |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.654545 |
| gid | 8186 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 544 |
| opp_land_totaal | 538 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 8.280669 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 32.355948 |
| 64e7c464-2e6c-56a6-9948-e1fb7641cbe5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 665 |
| aantal_inwoners_buurt | 1315 |
| aantal_woningen | 743 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,076087 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1422 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heusden |
| cbs_buurtcode_1 | BU07971000 |
| cbs_buurtcode_2 | 07971000 |
| gemeentenaam | Heusden |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.977444 |
| gid | 8187 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 170 |
| opp_land_totaal | 92 |
| opp_water_totaal | 78 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 76.76413 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 320.284239 |
| b7bf2d04-9ef2-555d-8315-ea8ca1ac7966 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1150 |
| aantal_inwoners_buurt | 2845 |
| aantal_woningen | 1129 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,970332 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 497 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oudheusden |
| cbs_buurtcode_1 | BU07971100 |
| cbs_buurtcode_2 | 07971100 |
| gemeentenaam | Heusden |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.473913 |
| gid | 8188 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 576 |
| opp_land_totaal | 573 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 550 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 850 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 24.926702 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 85.753272 |
| 86ba9c0e-7459-532a-8030-02ee4be815c0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3305 |
| aantal_inwoners_buurt | 7815 |
| aantal_woningen | 3405 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,948553 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2516 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hilvarenbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU07980000 |
| cbs_buurtcode_2 | 07980000 |
| gemeentenaam | Hilvarenbeek |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.364599 |
| gid | 8189 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 311 |
| opp_land_totaal | 311 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 700 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 133.900321 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 487.70004 |
| 94df9975-15aa-5969-a706-83cbc56922bd | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 225 |
| aantal_inwoners_buurt | 640 |
| aantal_woningen | 231 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,81338 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 227 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Zandschel |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091040 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091040 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.844444 |
| gid | 8212 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 284 |
| opp_land_totaal | 284 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 12.264085 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 42.627201 |
| f5ee6693-d71a-5434-bd92-12e89b069c90 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 175 |
| aantal_inwoners_buurt | 470 |
| aantal_woningen | 180 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,348162 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 92 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Baan |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091041 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091041 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.685714 |
| gid | 8213 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 520 |
| opp_land_totaal | 517 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.910058 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 20.355174 |
| 5221e6bc-511e-59b3-beb6-376c1e59f5ea | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 555 |
| aantal_inwoners_buurt | 1425 |
| aantal_woningen | 554 |
| aantal_woningen_per_ha | 26,380952 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6903 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heikant |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092045 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092045 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.567568 |
| gid | 8214 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 21 |
| opp_land_totaal | 21 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 356.785714 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1129.226786 |