Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| ad508465-e373-56bb-b03a-01052b14c9c4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 225 |
| aantal_inwoners_buurt | 625 |
| aantal_woningen | 235 |
| aantal_woningen_per_ha | 23,5 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6277 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hil (noord) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091005 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091005 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.777778 |
| gid | 8201 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 299.7 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 925.7625 |
| 02d6a973-ce80-58a0-bc6b-8640a4100811 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 290 |
| aantal_inwoners_buurt | 780 |
| aantal_woningen | 289 |
| aantal_woningen_per_ha | 22,230769 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5910 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hil (zuid) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091006 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091006 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.689655 |
| gid | 8202 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 13 |
| opp_land_totaal | 13 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 305.169231 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 882.548077 |
| 51d0111e-b7e1-5d2f-9d9f-dabeb58aa266 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 490 |
| aantal_inwoners_buurt | 1115 |
| aantal_woningen | 492 |
| aantal_woningen_per_ha | 24,6 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5668 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Pannenhoef (west) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091010 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091010 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.27551 |
| gid | 8203 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 20 |
| opp_land_totaal | 20 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 273.42 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 852.9675 |
| 2ef868df-6e90-5e96-8b37-a947a6b0e38b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 310 |
| aantal_inwoners_buurt | 670 |
| aantal_woningen | 311 |
| aantal_woningen_per_ha | 31,1 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6837 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Pannenhoef (oost) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091011 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091011 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.16129 |
| gid | 8204 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 340.38 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 932.0925 |
| 6f156f07-7f38-501c-9093-8b1ac9fe9e7e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 200 |
| aantal_inwoners_buurt | 440 |
| aantal_woningen | 187 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,777778 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4994 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Bloemenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091015 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091015 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.2 |
| gid | 8205 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 9 |
| opp_land_totaal | 9 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 300 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 914.333333 |
| 948f920d-816e-56d7-86c2-4ae6730c92ab | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 365 |
| aantal_inwoners_buurt | 730 |
| aantal_woningen | 375 |
| aantal_woningen_per_ha | 22,058824 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4233 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091020 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091020 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 8206 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 17 |
| opp_land_totaal | 17 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 228.017647 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 815.452941 |
| 4efee70f-aafd-58ae-a3a4-8d670c70fa8a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 240 |
| aantal_inwoners_buurt | 470 |
| aantal_woningen | 257 |
| aantal_woningen_per_ha | 25,7 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4586 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Schrijversbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091021 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091021 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.958333 |
| gid | 8207 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 10 |
| opp_land_totaal | 10 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 250.56 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 873.54 |
| ac0cf9da-dd0d-54f0-97d3-d40c17a1dc01 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 265 |
| aantal_inwoners_buurt | 640 |
| aantal_woningen | 271 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,846154 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5142 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Staatsliedenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091025 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091025 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.415094 |
| gid | 8208 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 13 |
| opp_land_totaal | 13 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 267.853846 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 935.500962 |
| 475418c5-e198-5e32-8f47-dd2b736260ac | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 350 |
| aantal_inwoners_buurt | 930 |
| aantal_woningen | 485 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,208333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3835 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vossenberg (west) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091030 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091030 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.657143 |
| gid | 8209 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 24 |
| opp_land_totaal | 24 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 157.5 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 553.875 |
| 96eedb45-3ff9-53d2-80cb-b5b49ebee124 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 225 |
| aantal_inwoners_buurt | 540 |
| aantal_woningen | 221 |
| aantal_woningen_per_ha | 13 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3103 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vossenberg (oost) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091031 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091031 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.4 |
| gid | 8210 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 17 |
| opp_land_totaal | 17 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 183.441177 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 691.180147 |