Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 51951489-6014-56b1-b699-fe59882f2741 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 35 |
| aantal_inwoners_buurt | 75 |
| aantal_woningen | 95 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,357143 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 110 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Kets (industrieterrein) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08091035 |
| cbs_buurtcode_2 | 08091035 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.142857 |
| gid | 8211 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 70 |
| opp_land_totaal | 70 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.4 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 18.19875 |
| 26fd6433-6c02-50e1-9a01-b8e419a59bda | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 155 |
| aantal_inwoners_buurt | 360 |
| aantal_woningen | 114 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,123913 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 39 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Het Hoekske |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092063 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092063 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.322581 |
| gid | 8221 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 923 |
| opp_land_totaal | 920 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.214565 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.931291 |
| f58903fb-f681-5471-a25b-7bc1100743e0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 20 |
| aantal_inwoners_buurt | 55 |
| aantal_woningen | 21 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,088983 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 23 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Klinkenpolder |
| cbs_buurtcode_1 | BU08092066 |
| cbs_buurtcode_2 | 08092066 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 8222 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 243 |
| opp_land_totaal | 236 |
| opp_water_totaal | 7 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2700 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.571186 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.425636 |
| 56da0450-53d4-513c-b5b4-df4e298c3da5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1180 |
| aantal_inwoners_buurt | 2605 |
| aantal_woningen | 1231 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,769841 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2068 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oud-Loon |
| cbs_buurtcode_1 | BU08093070 |
| cbs_buurtcode_2 | 08093070 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.207627 |
| gid | 8223 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 126 |
| opp_land_totaal | 126 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 107.885714 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 370.505952 |
| ff192934-401c-5529-abdf-0113ff625ac1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 145 |
| aantal_inwoners_buurt | 360 |
| aantal_woningen | 153 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,326087 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 791 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Mussenhoek |
| cbs_buurtcode_1 | BU08093071 |
| cbs_buurtcode_2 | 08093071 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.482759 |
| gid | 8224 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 46 |
| opp_land_totaal | 46 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 49.363043 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 209.509239 |
| f858ce21-38dc-55da-91a0-270e0d0c059d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 550 |
| aantal_inwoners_buurt | 1240 |
| aantal_woningen | 572 |
| aantal_woningen_per_ha | 22,88 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5060 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Molenwijk (zuid) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08093081 |
| cbs_buurtcode_2 | 08093081 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.254545 |
| gid | 8226 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 25 |
| opp_land_totaal | 25 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 277.2 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 905.19 |
| 2f884ea3-5dda-5b33-b1c6-de827f9dac2e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 160 |
| aantal_woningen | 59 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,337143 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 93 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Elzenburg |
| cbs_buurtcode_1 | BU08280500 |
| cbs_buurtcode_2 | 08280500 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.461538 |
| gid | 8357 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 185 |
| opp_land_totaal | 175 |
| opp_water_totaal | 10 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 7.421143 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 28.8015 |
| f4b8b92b-8c61-5aa5-9385-a8fb90e1ec21 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 1 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,071429 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Hoogt (Industrieterrein) |
| cbs_buurtcode_1 | BU08093085 |
| cbs_buurtcode_2 | 08093085 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 8227 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 14 |
| opp_land_totaal | 14 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 756cc111-6449-53fb-999c-787bc67576f5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 135 |
| aantal_woningen | 57 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,11332 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 27 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Bergeind |
| cbs_buurtcode_1 | BU08093090 |
| cbs_buurtcode_2 | 08093090 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.7 |
| gid | 8228 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 505 |
| opp_land_totaal | 503 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.628231 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 8.022614 |
| 989d77a9-9046-5e13-b504-6580d25632ea | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 190 |
| aantal_woningen | 76 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,088785 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 22 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oost-Loon |
| cbs_buurtcode_1 | BU08093091 |
| cbs_buurtcode_2 | 08093091 |
| gemeentenaam | Loon op Zand |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.923077 |
| gid | 8229 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 856 |
| opp_land_totaal | 856 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 2400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.530841 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 5.888157 |