Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| e3941bd1-825e-5dc4-af78-81f7befac719 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 290 |
| aantal_inwoners_buurt | 710 |
| aantal_woningen | 299 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,020202 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 720 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nederwetten |
| cbs_buurtcode_1 | BU08200200 |
| cbs_buurtcode_2 | 08200200 |
| gemeentenaam | Nuenen. Gerwen en Nederwetten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.448276 |
| gid | 8255 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 99 |
| opp_land_totaal | 99 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 42.709091 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 152.975 |
| 2dd5aea6-2f1c-5141-8914-d2fc5f21a20f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 135 |
| aantal_woningen | 49 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,111364 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 31 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Nederwetten |
| cbs_buurtcode_1 | BU08200209 |
| cbs_buurtcode_2 | 08200209 |
| gemeentenaam | Nuenen. Gerwen en Nederwetten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.7 |
| gid | 8256 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 443 |
| opp_land_totaal | 440 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.840909 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.193182 |
| 4ee96c27-cd30-5557-be6d-5deaf515521c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1910 |
| aantal_inwoners_buurt | 4140 |
| aantal_woningen | 1962 |
| aantal_woningen_per_ha | 15,95122 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3360 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oirschot-Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU08230000 |
| cbs_buurtcode_2 | 08230000 |
| gemeentenaam | Oirschot |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.167539 |
| gid | 8257 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 125 |
| opp_land_totaal | 123 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 184.478049 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 638.918293 |
| bf1af2a9-48fb-5b17-8d3b-78e7ef941c70 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 120 |
| aantal_inwoners_buurt | 310 |
| aantal_woningen | 105 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,149786 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 44 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Gerwen |
| cbs_buurtcode_1 | BU08200109 |
| cbs_buurtcode_2 | 08200109 |
| gemeentenaam | Nuenen. Gerwen en Nederwetten |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.583333 |
| gid | 8254 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 704 |
| opp_land_totaal | 701 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.803994 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.835949 |
| 83bab1b2-62c4-5da2-97a3-bd37bb60ef16 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 55 |
| aantal_inwoners_buurt | 150 |
| aantal_woningen | 59 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,464567 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 120 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oirschot Noordoost |
| cbs_buurtcode_1 | BU08230001 |
| cbs_buurtcode_2 | 08230001 |
| gemeentenaam | Oirschot |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.727273 |
| gid | 8258 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 128 |
| opp_land_totaal | 127 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 8.340945 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 29.46939 |
| 96eb4735-7ed9-57f3-bb94-5baadaf9984e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1550 |
| aantal_inwoners_buurt | 4050 |
| aantal_woningen | 1536 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,066667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4490 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Notel |
| cbs_buurtcode_1 | BU08230002 |
| cbs_buurtcode_2 | 08230002 |
| gemeentenaam | Oirschot |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.612903 |
| gid | 8259 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 90 |
| opp_land_totaal | 90 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 244.9 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 790.370833 |
| 11ac762a-4b91-5157-a18b-86d128851ccf | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 140 |
| aantal_inwoners_buurt | 455 |
| aantal_woningen | 136 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,404762 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 136 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Snepseind en Bijsterveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU08230004 |
| cbs_buurtcode_2 | 08230004 |
| gemeentenaam | Oirschot |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.25 |
| gid | 8261 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 336 |
| opp_land_totaal | 336 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 8.025 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 27.034375 |
| 2d17dff2-7ecc-5aeb-921a-7369556abbff | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 75 |
| aantal_inwoners_buurt | 205 |
| aantal_woningen | 74 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,341014 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 94 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Straten met Moleneind |
| cbs_buurtcode_1 | BU08230005 |
| cbs_buurtcode_2 | 08230005 |
| gemeentenaam | Oirschot |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.733333 |
| gid | 8262 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 220 |
| opp_land_totaal | 217 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 6.158986 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 23.518721 |
| 588b722c-eca4-5d72-8a57-8acd125f08f4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 205 |
| aantal_inwoners_buurt | 555 |
| aantal_woningen | 198 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,090452 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 25 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Oostelbeers |
| cbs_buurtcode_1 | BU08230309 |
| cbs_buurtcode_2 | 08230309 |
| gemeentenaam | Oirschot |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.707317 |
| gid | 8271 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 2206 |
| opp_land_totaal | 2189 |
| opp_water_totaal | 17 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.618273 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 6.076251 |
| 4bc25a7a-eb72-5769-bc4d-bbeee5d59604 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 310 |
| aantal_inwoners_buurt | 860 |
| aantal_woningen | 296 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,147044 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 43 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Zuid-Oirschotse Heide |
| cbs_buurtcode_1 | BU08230008 |
| cbs_buurtcode_2 | 08230008 |
| gemeentenaam | Oirschot |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.774194 |
| gid | 8263 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 2024 |
| opp_land_totaal | 2013 |
| opp_water_totaal | 11 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.633383 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.554806 |