Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 036cbed3-af45-5aa5-9da3-ad214e58c2ad | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 895 |
| aantal_inwoners_buurt | 2115 |
| aantal_woningen | 880 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,333333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4433 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Beemdenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260604 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260604 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.363128 |
| gid | 8307 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 49 |
| opp_land_totaal | 48 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 450 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 218.15625 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 850.60976 |
| fb2f63a4-2544-58fe-bbdd-0911194fca35 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1035 |
| aantal_inwoners_buurt | 2575 |
| aantal_woningen | 1036 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,923077 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4917 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Schildersbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260605 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260605 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.487923 |
| gid | 8308 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 52 |
| opp_land_totaal | 52 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 275.867308 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 850.441586 |
| fa98c8de-e97e-570d-acf7-4e6e0cd565e9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 560 |
| aantal_inwoners_buurt | 1340 |
| aantal_woningen | 565 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,925926 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4914 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Dammenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260606 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260606 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.392857 |
| gid | 8309 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 27 |
| opp_land_totaal | 27 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1600 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 257.6 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 623.622222 |
| 3ba3480d-91cf-59b4-8d39-b67edb0f7fa7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 830 |
| aantal_inwoners_buurt | 1970 |
| aantal_woningen | 834 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,744681 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4194 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Staatsliedenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260607 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260607 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.373494 |
| gid | 8310 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 48 |
| opp_land_totaal | 47 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 225.689362 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 642.764362 |
| 36b887d8-4538-527c-954f-252d4c8721ef | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 470 |
| aantal_inwoners_buurt | 1100 |
| aantal_woningen | 444 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,384615 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2790 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vrachelen-Zuidoost |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260700 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260700 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.340426 |
| gid | 8311 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 48 |
| opp_land_totaal | 39 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 156.184615 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 457.707692 |
| ecf824be-8038-5aea-927e-c532fc54d7b9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 975 |
| aantal_inwoners_buurt | 2450 |
| aantal_woningen | 991 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,216495 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2538 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vrachelen-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260701 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260701 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.512821 |
| gid | 8312 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 101 |
| opp_land_totaal | 97 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 137.505155 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 318.131443 |
| e5fd8f3c-d6a4-5470-9fac-1964f849e378 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1165 |
| aantal_inwoners_buurt | 2325 |
| aantal_woningen | 1177 |
| aantal_woningen_per_ha | 35,666667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7147 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verzetsheldenbuurt I |
| cbs_buurtcode_1 | BU08280100 |
| cbs_buurtcode_2 | 08280100 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.995708 |
| gid | 8334 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 33 |
| opp_land_totaal | 33 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 343.145455 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1173.207955 |
| 5382e1e4-b7cf-503b-9451-1813f7a090be | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 800 |
| aantal_inwoners_buurt | 2200 |
| aantal_woningen | 811 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,959459 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2960 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vrachelen-Zuidwest |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260702 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260702 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 8313 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 79 |
| opp_land_totaal | 74 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 153.72973 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 393.486487 |
| 9cc04b32-5d07-5777-9a3f-dc857b9c39de | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 5 |
| aantal_inwoners_buurt | 10 |
| aantal_woningen | 3 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,065217 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 24 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vrachelen-Noordwest |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260703 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260703 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 8314 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 49 |
| opp_land_totaal | 46 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 63e97927-abf6-58ab-9e6a-df41d15c5c2a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 125 |
| aantal_woningen | 56 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,262911 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 60 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Industrieterrein Vijf Eiken |
| cbs_buurtcode_1 | BU08260800 |
| cbs_buurtcode_2 | 08260800 |
| gemeentenaam | Oosterhout |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 8315 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 217 |
| opp_land_totaal | 213 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.295775 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.401408 |