Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| fe652df0-fb78-58e5-bc2c-4a483daac773 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 40 |
| aantal_inwoners_buurt | 75 |
| aantal_woningen | 20 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,178571 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 71 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vierwinden |
| cbs_buurtcode_1 | BU08280908 |
| cbs_buurtcode_2 | 08280908 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.875 |
| gid | 8388 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 112 |
| opp_land_totaal | 112 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 8.164286 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 34.475893 |
| b5495e86-33b2-5f37-a0cc-1e55b90fc5be | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 30 |
| aantal_inwoners_buurt | 85 |
| aantal_woningen | 33 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,158654 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 43 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vorstengraf |
| cbs_buurtcode_1 | BU08280909 |
| cbs_buurtcode_2 | 08280909 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.833333 |
| gid | 8389 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 208 |
| opp_land_totaal | 208 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.881731 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.727524 |
| d2ae61c8-26d5-5404-8064-b6c3d35e1a30 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1750 |
| aantal_inwoners_buurt | 4260 |
| aantal_woningen | 1737 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,157895 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2487 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Berghem-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281000 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281000 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.434286 |
| gid | 8390 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 171 |
| opp_land_totaal | 171 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 132.631579 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 469.660088 |
| 9d592b19-6e05-5c92-a74a-bf5685144570 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1715 |
| aantal_inwoners_buurt | 4745 |
| aantal_woningen | 1634 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,780952 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2265 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Berghem-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281001 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281001 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.766764 |
| gid | 8391 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 210 |
| opp_land_totaal | 210 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 122.01 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 323.09375 |
| f84f1821-8e0e-5274-b511-b373ff71c397 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 340 |
| aantal_inwoners_buurt | 870 |
| aantal_woningen | 325 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,206897 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2983 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Weem |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281402 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281402 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.558824 |
| gid | 8406 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 29 |
| opp_land_totaal | 29 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 154.055172 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 500.943103 |
| 9a790338-3054-5c4f-98fa-864d97edb690 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 850 |
| aantal_inwoners_buurt | 1935 |
| aantal_woningen | 840 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,26087 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4208 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kastelenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570402 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570402 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.276471 |
| gid | 9178 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 47 |
| opp_land_totaal | 46 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 212.869565 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 848.013587 |
| 05eb8aee-6ba3-5a90-95a9-b939ceb30d80 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 85 |
| aantal_inwoners_buurt | 250 |
| aantal_woningen | 92 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,444444 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 123 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Duurendseind |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281007 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281007 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.941176 |
| gid | 8392 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 208 |
| opp_land_totaal | 207 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 800 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 7.53913 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 30.541486 |
| 41267d0d-2658-545c-850c-daab13bcd7a0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 85 |
| aantal_inwoners_buurt | 215 |
| aantal_woningen | 77 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,23839 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 68 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Voorste en Achterste Heide |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281008 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281008 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.529412 |
| gid | 8393 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 323 |
| opp_land_totaal | 323 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.357895 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 19.156579 |
| e59e5ecb-af7a-5e62-a753-29af9d08d849 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 55 |
| aantal_inwoners_buurt | 160 |
| aantal_woningen | 52 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,231111 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 72 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Gement |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281009 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281009 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.909091 |
| gid | 8394 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 226 |
| opp_land_totaal | 225 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.872 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 14.312833 |
| ee496e9d-6ba0-5850-b7db-d14af54194b5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 255 |
| aantal_inwoners_buurt | 710 |
| aantal_woningen | 258 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,702997 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 194 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Haren |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281100 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281100 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.784314 |
| gid | 8395 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 371 |
| opp_land_totaal | 367 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 11.881471 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 40.683617 |