Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 78b757c7-4400-5f4f-90b7-533d4090e95e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 5 |
| aantal_woningen | 1 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,007752 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Stijbeemden |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281108 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281108 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 8396 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 130 |
| opp_land_totaal | 129 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 82ad0855-0293-5849-8e5b-94638de6f4a8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 0 |
| aantal_woningen_per_ha | 0 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Ossekampen |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281109 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281109 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 8397 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 41 |
| opp_land_totaal | 37 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 5e1f5eac-a65e-59c9-ab7d-e537699e4a0d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 610 |
| aantal_inwoners_buurt | 1545 |
| aantal_woningen | 643 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,560284 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1094 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Megen |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281300 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281300 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.532787 |
| gid | 8401 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 152 |
| opp_land_totaal | 141 |
| opp_water_totaal | 11 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 700 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 58.404255 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 212.234575 |
| bb0aa46b-5b4a-52c9-86d2-aa75d3d3ca68 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 10 |
| aantal_inwoners_buurt | 30 |
| aantal_woningen | 13 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,055085 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 14 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Maasakker |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281308 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281308 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 8402 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 244 |
| opp_land_totaal | 236 |
| opp_water_totaal | 8 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.655932 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.352754 |
| efba1351-f37f-57a6-a59c-0e229513438c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 0 |
| aantal_woningen_per_ha | 0 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen De Waarden |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281309 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281309 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 8403 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 148 |
| opp_land_totaal | 132 |
| opp_water_totaal | 16 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 9e4aa77a-524f-52f9-8456-6f1724c5aee8 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 675 |
| aantal_inwoners_buurt | 1445 |
| aantal_woningen | 691 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,145161 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2335 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Ravenstein |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281400 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281400 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.140741 |
| gid | 8404 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 74 |
| opp_land_totaal | 62 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 125.419355 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 534.09375 |
| 82190cdb-b264-5949-8ea7-9e18e62f7187 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 355 |
| aantal_inwoners_buurt | 815 |
| aantal_woningen | 343 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,527778 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2256 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Ravenstein De Kolk en Schonenberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281401 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281401 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.295775 |
| gid | 8405 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 36 |
| opp_land_totaal | 36 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 117.15 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 483.761458 |
| 9e895133-dab7-5f08-90c5-c850f786a928 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 125 |
| aantal_inwoners_buurt | 325 |
| aantal_woningen | 110 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,774648 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 229 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Huisseling |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281403 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281403 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.6 |
| gid | 8407 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 142 |
| opp_land_totaal | 142 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 16.161972 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 58.507923 |
| 4e5a3bea-58bb-57c4-b87b-0f0dc152c407 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 55 |
| aantal_woningen | 17 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,060932 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 21 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Ravenstein en Huisseling |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281409 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281409 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.666667 |
| gid | 8408 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 281 |
| opp_land_totaal | 279 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 430 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 5.019758 |
| 4c7da3fe-2229-54e8-9164-b96747c38c05 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 920 |
| aantal_inwoners_buurt | 2305 |
| aantal_woningen | 985 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,020408 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 942 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Herpen |
| cbs_buurtcode_1 | BU08281500 |
| cbs_buurtcode_2 | 08281500 |
| gemeentenaam | Oss |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.505435 |
| gid | 8409 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 261 |
| opp_land_totaal | 245 |
| opp_water_totaal | 16 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 51.369796 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 178.273469 |