Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| ed83a9e3-d63b-5eb9-93c8-29e180f0fbb6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1445 |
| aantal_inwoners_buurt | 3580 |
| aantal_woningen | 1444 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,609756 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4356 |
| buurt | B |
| buurtnaam | 't Eigen en Hoogstraat |
| cbs_buurtcode_1 | BU08480101 |
| cbs_buurtcode_2 | 08480101 |
| gemeentenaam | Son en Breugel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.477509 |
| gid | 8535 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 83 |
| opp_land_totaal | 82 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 228.380488 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 752.941921 |
| ee24b8f5-ab8c-5680-a4bf-0e7c60b8f8c2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 595 |
| aantal_inwoners_buurt | 1260 |
| aantal_woningen | 448 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,054054 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1696 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Welberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510001 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510001 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.117647 |
| gid | 8538 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 75 |
| opp_land_totaal | 74 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 105.652703 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 381.724662 |
| fd9391bc-208a-5dd6-82a6-d7386fcb8f11 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1660 |
| aantal_inwoners_buurt | 4000 |
| aantal_woningen | 1635 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,401639 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3268 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Steenbergen-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510002 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510002 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.409639 |
| gid | 8539 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 123 |
| opp_land_totaal | 122 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 168.993443 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 602.906557 |
| 6ce03781-8b10-55f8-9104-cb26a7ac691a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1060 |
| aantal_inwoners_buurt | 2600 |
| aantal_woningen | 1087 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,419753 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3232 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Steenbergen-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510003 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510003 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.45283 |
| gid | 8540 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 84 |
| opp_land_totaal | 81 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 171.955556 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 497.022222 |
| 5479b360-e0fa-5887-81ef-9a088d793578 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 60 |
| aantal_inwoners_buurt | 175 |
| aantal_woningen | 49 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,108168 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 39 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Breugel |
| cbs_buurtcode_1 | BU08480109 |
| cbs_buurtcode_2 | 08480109 |
| gemeentenaam | Son en Breugel |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.916667 |
| gid | 8536 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 462 |
| opp_land_totaal | 453 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 420 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.69404 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.222517 |
| 36394af3-c0a1-5b3c-8a83-1f5e76c7bbec | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1760 |
| aantal_inwoners_buurt | 3635 |
| aantal_woningen | 1830 |
| aantal_woningen_per_ha | 12,62069 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2516 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Steenbergen-Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510000 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510000 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.065341 |
| gid | 8537 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 149 |
| opp_land_totaal | 145 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 128.904828 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 480.206897 |
| c886aa05-ffa7-52e5-b02a-797c3bf90fe4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 50 |
| aantal_woningen | 13 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,325 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 126 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Industrieterrein Reinierpolder |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510004 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510004 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.333333 |
| gid | 8541 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 40 |
| opp_land_totaal | 40 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 21.36375 |
| 166b7912-26e5-591d-8020-e78b5503c4c1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 175 |
| aantal_woningen | 71 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,123264 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 31 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Graaf Hendrik- en Triangelpolder |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510007 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510007 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 8542 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 602 |
| opp_land_totaal | 576 |
| opp_water_totaal | 26 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.078125 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.308073 |
| 9a11dc4b-075a-5a64-9f32-e5f427c6947f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 225 |
| aantal_inwoners_buurt | 540 |
| aantal_woningen | 223 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,16136 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 39 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Westelijke polders |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510008 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510008 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.4 |
| gid | 8543 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 1386 |
| opp_land_totaal | 1382 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.490955 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.017502 |
| 79a02730-74c6-5102-aaf0-affd2a52fe53 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2205 |
| aantal_inwoners_buurt | 5110 |
| aantal_woningen | 2237 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,912351 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2040 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Dinteloord |
| cbs_buurtcode_1 | BU08510300 |
| cbs_buurtcode_2 | 08510300 |
| gemeentenaam | Steenbergen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.31746 |
| gid | 8549 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 259 |
| opp_land_totaal | 251 |
| opp_water_totaal | 8 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 107.526693 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 375.355129 |