Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 2226e749-ac99-5225-b271-b0e7ba816071 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 530 |
| aantal_inwoners_buurt | 1390 |
| aantal_woningen | 550 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,185185 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2591 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Odiliapeel |
| cbs_buurtcode_1 | BU08560301 |
| cbs_buurtcode_2 | 08560301 |
| gemeentenaam | Uden |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.622642 |
| gid | 8665 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 54 |
| opp_land_totaal | 54 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 200 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 143.1 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 481.490278 |
| 04d5e7f2-9bc6-55d9-b2fb-275cf0cbc44f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2000 |
| aantal_inwoners_buurt | 3665 |
| aantal_woningen | 2135 |
| aantal_woningen_per_ha | 24,825581 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4278 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580000 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580000 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.8325 |
| gid | 8667 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 86 |
| opp_land_totaal | 86 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2800 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 246.976744 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 809.651163 |
| 503796ca-093c-5bc4-933a-c7ad61fe8e57 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 200 |
| aantal_inwoners_buurt | 595 |
| aantal_woningen | 216 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,156182 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 43 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Buitengebied-Odiliapeel |
| cbs_buurtcode_1 | BU08560399 |
| cbs_buurtcode_2 | 08560399 |
| gemeentenaam | Uden |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.975 |
| gid | 8666 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 1384 |
| opp_land_totaal | 1383 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.629067 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 10.069414 |
| bce8f586-e196-51dd-a190-62965b194a4e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1610 |
| aantal_inwoners_buurt | 3165 |
| aantal_woningen | 1657 |
| aantal_woningen_per_ha | 25,492308 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4841 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Geenhoven |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580001 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580001 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.965839 |
| gid | 8668 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 65 |
| opp_land_totaal | 65 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 258.590769 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 979.932692 |
| 86a8f93a-36f1-5303-8468-3fc0240afa9a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 785 |
| aantal_inwoners_buurt | 1750 |
| aantal_woningen | 792 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,657143 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1253 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Turfberg-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580002 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580002 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.229299 |
| gid | 8669 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 143 |
| opp_land_totaal | 140 |
| opp_water_totaal | 3 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 73.677857 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 328.312232 |
| 82ea303c-585c-596f-90da-8ed9eb9319a3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1285 |
| aantal_inwoners_buurt | 3035 |
| aantal_woningen | 1411 |
| aantal_woningen_per_ha | 13,833333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2986 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Turfberg-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580003 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580003 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.361868 |
| gid | 8670 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 102 |
| opp_land_totaal | 102 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 151.932353 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 558.219118 |
| 70c01721-3107-52c3-8739-bf4a0f6094eb | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1500 |
| aantal_inwoners_buurt | 3815 |
| aantal_woningen | 1520 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,487179 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4884 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Kelen |
| cbs_buurtcode_1 | BU08610102 |
| cbs_buurtcode_2 | 08610102 |
| gemeentenaam | Veldhoven |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.543333 |
| gid | 8726 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 78 |
| opp_land_totaal | 78 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 242.307692 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 699.951923 |
| 515219b2-7ee6-57e3-aad1-c93f0c6c9d40 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 840 |
| aantal_inwoners_buurt | 1860 |
| aantal_woningen | 920 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,692308 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3550 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vijverhof |
| cbs_buurtcode_1 | BU08650103 |
| cbs_buurtcode_2 | 08650103 |
| gemeentenaam | Vught |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.214286 |
| gid | 8744 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 52 |
| opp_land_totaal | 52 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 500 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 800 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 440 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1550 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 162.830769 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 511.269231 |
| bfdcda64-88e4-52c6-9b7e-237a5fa82729 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1285 |
| aantal_inwoners_buurt | 3140 |
| aantal_woningen | 1352 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,266667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2610 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hoge Akkers |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580004 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580004 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.44358 |
| gid | 8671 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 121 |
| opp_land_totaal | 120 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 3800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3800 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 144.5625 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 474.48625 |
| 437e999a-88f7-579e-a453-e11c772d5424 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1065 |
| aantal_inwoners_buurt | 2290 |
| aantal_woningen | 1095 |
| aantal_woningen_per_ha | 15,208333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3199 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kerkakkers |
| cbs_buurtcode_1 | BU08580005 |
| cbs_buurtcode_2 | 08580005 |
| gemeentenaam | Valkenswaard |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.150235 |
| gid | 8672 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 72 |
| opp_land_totaal | 72 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 4000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4000 |
| provincie | Noord-Brabant |
| verbruik_elektra_huishoudens | 159.75 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 608.603125 |