Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 3ad448f9-7664-5a42-8b18-55937edca25f | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 120 |
| aantal_inwoners_buurt | 160 |
| aantal_woningen | 120 |
| aantal_woningen_per_ha | 60 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7052 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Postwegflat |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831507 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831507 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.333333 |
| gid | 9270 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 2 |
| opp_land_totaal | 2 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1100 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 378 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2088.9 |
| f8106d02-861d-55b9-92cf-029c23c5ffe3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 120 |
| aantal_woningen | 49 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,209402 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 53 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Raar |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380003 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380003 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 9116 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 234 |
| opp_land_totaal | 234 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 4600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.080769 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 15.216346 |
| e469411e-796a-558f-924f-8bcbeb05ef3a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 430 |
| aantal_inwoners_buurt | 900 |
| aantal_woningen | 433 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,163462 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 869 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hulsen-Oostbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380204 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380204 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.093023 |
| gid | 9124 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 109 |
| opp_land_totaal | 104 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 4500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 49.863462 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 209.376923 |
| 298866e2-3b5a-5d94-a5e9-322b71d3f047 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 195 |
| aantal_inwoners_buurt | 490 |
| aantal_woningen | 200 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,098901 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 270 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Moorveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380205 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380205 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.512821 |
| gid | 9125 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 182 |
| opp_land_totaal | 182 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 100 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 150 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 350 |
| potentieel_koude_open_wko | 4200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 16.585714 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 69.516964 |
| df580f1e-3ff4-5a7a-8d09-fc8e866dfbf9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 155 |
| aantal_inwoners_buurt | 330 |
| aantal_woningen | 156 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,24 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1318 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Stalberg (midden) |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831508 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831508 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.129032 |
| gid | 9271 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 25 |
| opp_land_totaal | 25 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 320 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 114.948 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 618.1245 |
| b5870d99-8b62-5367-82fa-9ac83583d53d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 25 |
| aantal_inwoners_buurt | 70 |
| aantal_woningen | 28 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,131455 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 33 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380009 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380009 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.8 |
| gid | 9117 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 215 |
| opp_land_totaal | 213 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 470 |
| potentieel_koude_open_wko | 4300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.007042 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.615317 |
| f40d276f-f362-58a6-b4d3-449f2a3c1eb1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1105 |
| aantal_inwoners_buurt | 2580 |
| aantal_woningen | 1105 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,104972 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1424 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Ulestraten |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380100 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380100 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.334842 |
| gid | 9118 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 181 |
| opp_land_totaal | 181 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 100 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 320 |
| potentieel_koude_open_wko | 4100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 84.614917 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 347.800276 |
| 5af8d986-897e-55fe-9aeb-47ad833117a3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 155 |
| aantal_inwoners_buurt | 355 |
| aantal_woningen | 156 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,835294 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 422 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Brommelen-Westbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380206 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380206 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.290323 |
| gid | 9126 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 90 |
| opp_land_totaal | 85 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 5000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 5000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 28.228235 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 124.086618 |
| c5aa5c5d-4f2c-5959-90df-043d3123390a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1220 |
| aantal_inwoners_buurt | 2515 |
| aantal_woningen | 1309 |
| aantal_woningen_per_ha | 14,075269 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2692 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Roerzicht-Voorstad |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570001 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570001 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.061475 |
| gid | 9161 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 114 |
| opp_land_totaal | 93 |
| opp_water_totaal | 21 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 151.122581 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 539.751613 |
| f447946b-8dba-5871-a9c6-6e582c69e983 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 105 |
| aantal_inwoners_buurt | 220 |
| aantal_woningen | 95 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,235732 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 55 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380109 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380109 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.095238 |
| gid | 9119 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 403 |
| opp_land_totaal | 403 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 100 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 350 |
| potentieel_koude_open_wko | 4200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.31464 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 15.667928 |