Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 2fa91b18-7d34-59dd-bf43-993ae61d18c2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 10 |
| aantal_inwoners_buurt | 25 |
| aantal_woningen | 17 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,114094 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 18 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Meerssenhoven |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350503 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350503 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 9107 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 150 |
| opp_land_totaal | 149 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 460 |
| potentieel_koude_open_wko | 4300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1650 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.700671 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 7.434564 |
| fda62ca0-228e-573a-8b87-17007812374b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 105 |
| aantal_woningen | 46 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,438095 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 103 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oensel |
| cbs_buurtcode_1 | BU09510302 |
| cbs_buurtcode_2 | 09510302 |
| gemeentenaam | Nuth |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 9159 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 105 |
| opp_land_totaal | 105 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 400 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 3600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 6.711429 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 34.588929 |
| 8636389a-6dbb-53e8-845e-722dfb5c14a1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1200 |
| aantal_inwoners_buurt | 2115 |
| aantal_woningen | 1199 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,440741 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 783 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Randwyck |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350600 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350600 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.7625 |
| gid | 9108 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 278 |
| opp_land_totaal | 270 |
| opp_water_totaal | 8 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 39.2 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 119.566667 |
| aca89255-84b7-537f-8724-e524424d631c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3325 |
| aantal_inwoners_buurt | 5070 |
| aantal_woningen | 3484 |
| aantal_woningen_per_ha | 35,55102 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5156 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Binnenstad |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570000 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570000 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.524812 |
| gid | 9160 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 104 |
| opp_land_totaal | 98 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 280.928571 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1020.147321 |
| cb3ef8a0-a37b-56ba-8b5a-12e5668dbe37 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3930 |
| aantal_inwoners_buurt | 7580 |
| aantal_woningen | 3528 |
| aantal_woningen_per_ha | 16,485981 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3551 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heer |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350602 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350602 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.928753 |
| gid | 9110 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 214 |
| opp_land_totaal | 214 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 188.419626 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 755.606776 |
| 7ce2763c-dc97-53b8-bbfd-d95635d5b235 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 380 |
| aantal_inwoners_buurt | 930 |
| aantal_woningen | 396 |
| aantal_woningen_per_ha | 12 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2802 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Bloemenbuurt |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831505 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831505 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.447368 |
| gid | 9268 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 33 |
| opp_land_totaal | 33 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 140.945455 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 528.459091 |
| 9420f0a8-a5d6-5f92-8e69-7891256ea65e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3075 |
| aantal_inwoners_buurt | 6285 |
| aantal_woningen | 2977 |
| aantal_woningen_per_ha | 21,113475 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4446 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Heeg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350603 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350603 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.043902 |
| gid | 9111 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 141 |
| opp_land_totaal | 141 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 330 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 231.606383 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 793.775266 |
| 206394e6-b184-524a-a84d-82dce59e03ce | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 430 |
| aantal_inwoners_buurt | 1035 |
| aantal_woningen | 440 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,767296 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 652 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hussenberg met Snijdersberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09380203 |
| cbs_buurtcode_2 | 09380203 |
| gemeentenaam | Meerssen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.406977 |
| gid | 9123 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 159 |
| opp_land_totaal | 159 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 100 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 200 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 3400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 35.049057 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 145.510377 |
| 7b253883-2a06-5189-8f51-363d415f49b7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 115 |
| aantal_inwoners_buurt | 155 |
| aantal_woningen | 120 |
| aantal_woningen_per_ha | 60 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 8504 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Casinoflat |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831506 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831506 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.347826 |
| gid | 9269 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 2 |
| opp_land_totaal | 2 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 320 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 351.9 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1910.86875 |
| 6f68858c-9756-54fd-a681-1c89dc15a251 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 305 |
| aantal_inwoners_buurt | 1185 |
| aantal_woningen | 380 |
| aantal_woningen_per_ha | 2 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 626 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vroendaal |
| cbs_buurtcode_1 | BU09350604 |
| cbs_buurtcode_2 | 09350604 |
| gemeentenaam | Maastricht |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.885246 |
| gid | 9112 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 190 |
| opp_land_totaal | 190 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 2200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 24.560526 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 73.669539 |