Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 4f52d8fd-a112-56cc-959c-50b4543069b6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 520 |
| aantal_inwoners_buurt | 1340 |
| aantal_woningen | 528 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,765886 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 450 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nederweert-Eind |
| cbs_buurtcode_1 | BU09460401 |
| cbs_buurtcode_2 | 09460401 |
| gemeentenaam | Nederweert |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.576923 |
| gid | 9143 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 305 |
| opp_land_totaal | 299 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 26.608696 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 90.821739 |
| 826ac524-c9c0-5de6-8ff8-04465e469402 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1080 |
| aantal_inwoners_buurt | 1925 |
| aantal_woningen | 1137 |
| aantal_woningen_per_ha | 23,6875 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3990 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vrijveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570101 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.782407 |
| gid | 9165 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 48 |
| opp_land_totaal | 48 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 190.35 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 747.73125 |
| b64850ba-3123-5c92-806c-65fb0f920182 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 150 |
| aantal_inwoners_buurt | 345 |
| aantal_woningen | 150 |
| aantal_woningen_per_ha | 37,5 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 9353 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Zonneveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832304 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832304 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.3 |
| gid | 9291 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 4 |
| opp_land_totaal | 4 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 465.75 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1127.53125 |
| 4c458d25-0cc7-5ec7-a0de-137449f5baaf | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 75 |
| aantal_inwoners_buurt | 225 |
| aantal_woningen | 83 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,05092 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 14 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Wellenstein-Aan 't Kruis |
| cbs_buurtcode_1 | BU09460402 |
| cbs_buurtcode_2 | 09460402 |
| gemeentenaam | Nederweert |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 9144 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1680 |
| opp_land_totaal | 1630 |
| opp_water_totaal | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.828221 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.349463 |
| 7b2b0157-41b9-5462-9a8f-00668281eb61 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1045 |
| aantal_inwoners_buurt | 2060 |
| aantal_woningen | 1003 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,902174 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2240 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kapel-Muggenbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570200 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570200 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.971292 |
| gid | 9166 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 97 |
| opp_land_totaal | 92 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 120.629348 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 503.303804 |
| 6422eed0-92e9-5161-92d8-3562fb9a4bf6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1050 |
| aantal_inwoners_buurt | 2330 |
| aantal_woningen | 1046 |
| aantal_woningen_per_ha | 23,244444 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5227 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Kemp |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570201 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570201 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.219048 |
| gid | 9167 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 45 |
| opp_land_totaal | 45 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 231 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 812.35 |
| 180bb441-8178-52a8-a4ed-41c6856e39fc | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 310 |
| aantal_inwoners_buurt | 780 |
| aantal_woningen | 312 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,514563 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 378 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Leveroy |
| cbs_buurtcode_1 | BU09460501 |
| cbs_buurtcode_2 | 09460501 |
| gemeentenaam | Nederweert |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.516129 |
| gid | 9145 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 206 |
| opp_land_totaal | 206 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 2800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 21.940777 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 76.205825 |
| e3f6abeb-d8d1-577b-91fe-08f48ede0af6 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 365 |
| aantal_inwoners_buurt | 845 |
| aantal_woningen | 370 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,737052 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 169 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Tervoorst en omgeving |
| cbs_buurtcode_1 | BU09510001 |
| cbs_buurtcode_2 | 09510001 |
| gemeentenaam | Nuth |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.315068 |
| gid | 9148 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 502 |
| opp_land_totaal | 502 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 400 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 3200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 10.47012 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 42.573033 |
| 7483a7f4-2014-5e54-b191-a0510f64015a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 105 |
| aantal_inwoners_buurt | 250 |
| aantal_woningen | 102 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,139726 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 34 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Deckerstraat-Bergdijk |
| cbs_buurtcode_1 | BU09460502 |
| cbs_buurtcode_2 | 09460502 |
| gemeentenaam | Nederweert |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.380952 |
| gid | 9146 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 730 |
| opp_land_totaal | 730 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 2600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 2.381918 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 9.787654 |
| 7f070e8f-4ce9-570f-a4b4-d6a0706e1e5a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2185 |
| aantal_inwoners_buurt | 4580 |
| aantal_woningen | 2203 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,694175 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2222 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nuth |
| cbs_buurtcode_1 | BU09510000 |
| cbs_buurtcode_2 | 09510000 |
| gemeentenaam | Nuth |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.09611 |
| gid | 9147 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 206 |
| opp_land_totaal | 206 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 100 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 150 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 290 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1050 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 120.281068 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 436.416626 |