Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 5a0fe3bc-5601-54d3-a4af-cfdaee9ef4e2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1365 |
| aantal_inwoners_buurt | 3280 |
| aantal_woningen | 1399 |
| aantal_woningen_per_ha | 14,726316 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3447 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Herten |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570701 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570701 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.40293 |
| gid | 9184 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 111 |
| opp_land_totaal | 95 |
| opp_water_totaal | 16 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 175.869474 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 568.450658 |
| 881c5ba7-d69f-51e6-8d78-89cbc1fbbc3d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 870 |
| aantal_inwoners_buurt | 2160 |
| aantal_woningen | 884 |
| aantal_woningen_per_ha | 4,804348 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1172 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Merum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570702 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570702 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.482759 |
| gid | 9185 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 190 |
| opp_land_totaal | 184 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 62.129348 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 216.991712 |
| 3ce67e83-9a4a-5084-a96c-9698b4c3605a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 520 |
| aantal_inwoners_buurt | 1520 |
| aantal_woningen | 545 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,014706 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2248 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oolderplas |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570703 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570703 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.923077 |
| gid | 9186 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 68 |
| opp_land_totaal | 68 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 2000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 111.494118 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 278.333823 |
| fc3bc084-b393-5c57-86fc-da051d2aa5f7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 760 |
| aantal_inwoners_buurt | 1505 |
| aantal_woningen | 799 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,079545 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1710 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Swalmen-Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570800 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570800 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.980263 |
| gid | 9187 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 89 |
| opp_land_totaal | 88 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 96.381818 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 366.43119 |
| b5460d0f-266b-51cf-a7b6-6effa279352b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1195 |
| aantal_inwoners_buurt | 2635 |
| aantal_woningen | 1228 |
| aantal_woningen_per_ha | 11,163636 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2397 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Groenekruisgebied |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570801 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570801 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.205021 |
| gid | 9188 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 110 |
| opp_land_totaal | 110 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 127.104546 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 464.176023 |
| 05fa1086-8c78-5371-b220-f28214e416b1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 235 |
| aantal_inwoners_buurt | 565 |
| aantal_woningen | 230 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,169811 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 535 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heide |
| cbs_buurtcode_1 | BU09570802 |
| cbs_buurtcode_2 | 09570802 |
| gemeentenaam | Roermond |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.404255 |
| gid | 9189 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 106 |
| opp_land_totaal | 106 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 32.323585 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 122.793042 |
| 9722bfcc-3008-5b77-a092-f92e34029a66 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 405 |
| aantal_inwoners_buurt | 975 |
| aantal_woningen | 393 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,65 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4978 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vossener-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832403 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832403 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.407407 |
| gid | 9294 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 20 |
| opp_land_totaal | 20 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 244.215 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 833.18625 |
| dd6d8964-3825-56bb-8cc0-57c2b20a62d7 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 425 |
| aantal_inwoners_buurt | 1025 |
| aantal_woningen | 438 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,244318 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 292 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Nagelbeek-Hegge |
| cbs_buurtcode_1 | BU09620002 |
| cbs_buurtcode_2 | 09620002 |
| gemeentenaam | Schinnen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.411765 |
| gid | 9197 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 352 |
| opp_land_totaal | 352 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 17.169034 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 64.963423 |
| d217c7d6-e63b-5eba-afd6-4e483c970296 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 265 |
| aantal_inwoners_buurt | 585 |
| aantal_woningen | 278 |
| aantal_woningen_per_ha | 3,564103 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 753 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Sweikhuizen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09620003 |
| cbs_buurtcode_2 | 09620003 |
| gemeentenaam | Schinnen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.207547 |
| gid | 9198 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 78 |
| opp_land_totaal | 78 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 270 |
| potentieel_koude_open_wko | 3500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 45.865385 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 209.68125 |
| 676280b8-c60c-59d6-9beb-bb46d05b2880 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1110 |
| aantal_inwoners_buurt | 2205 |
| aantal_woningen | 1030 |
| aantal_woningen_per_ha | 41,2 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 8918 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Sinselveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831201 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831201 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.986486 |
| gid | 9241 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 25 |
| opp_land_totaal | 25 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 447.552 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1616.049 |