Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| e4e79f35-ef64-52f6-bdd2-4df56fd1dc0c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 325 |
| aantal_inwoners_buurt | 795 |
| aantal_woningen | 318 |
| aantal_woningen_per_ha | 18,705882 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4628 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vossener-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832404 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832404 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.446154 |
| gid | 9295 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 17 |
| opp_land_totaal | 17 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 258.088235 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 877.356618 |
| 1d3a0979-d1eb-5059-925c-01eefebed5ef | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 65 |
| aantal_inwoners_buurt | 145 |
| aantal_woningen | 69 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,534884 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 113 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Thull |
| cbs_buurtcode_1 | BU09620004 |
| cbs_buurtcode_2 | 09620004 |
| gemeentenaam | Schinnen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.230769 |
| gid | 9199 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 129 |
| opp_land_totaal | 129 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 310 |
| potentieel_koude_open_wko | 3800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 7.618605 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 33.490116 |
| cf1589e4-92b6-5334-a5e7-28715fe7d69a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 375 |
| aantal_inwoners_buurt | 965 |
| aantal_woningen | 401 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,897059 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1422 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hommert (gedeeltelijk) |
| cbs_buurtcode_1 | BU09620005 |
| cbs_buurtcode_2 | 09620005 |
| gemeentenaam | Schinnen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.573333 |
| gid | 9200 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 68 |
| opp_land_totaal | 68 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 290 |
| potentieel_koude_open_wko | 3700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1050 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 76.433824 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 261.810662 |
| ed1c371d-8ae9-59d3-b840-eaa3881b3838 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 250 |
| aantal_inwoners_buurt | 500 |
| aantal_woningen | 310 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,375 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3222 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Maaswaard |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831202 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831202 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2 |
| gid | 9242 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 18 |
| opp_land_totaal | 16 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 168.75 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 469.804688 |
| 969ee6ef-45c0-5f32-9076-b45f28e2ff49 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 380 |
| aantal_inwoners_buurt | 715 |
| aantal_woningen | 365 |
| aantal_woningen_per_ha | 16,590909 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3320 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Spoorsingel |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831203 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831203 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.881579 |
| gid | 9243 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 22 |
| opp_land_totaal | 22 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 164.781818 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 519.347727 |
| c78e7888-1863-58ce-8ba9-88fc6b85e438 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 955 |
| aantal_inwoners_buurt | 2670 |
| aantal_woningen | 944 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,085106 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5723 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hagerbroek |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831204 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831204 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.795812 |
| gid | 9244 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 47 |
| opp_land_totaal | 47 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 270.651064 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 739.566223 |
| d3e3b56f-ab5d-5e1b-9677-3def683c8515 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 15 |
| aantal_inwoners_buurt | 45 |
| aantal_woningen | 16 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,031128 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 10 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09620009 |
| cbs_buurtcode_2 | 09620009 |
| gemeentenaam | Schinnen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 9201 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 515 |
| opp_land_totaal | 514 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 330 |
| potentieel_koude_open_wko | 3900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1150 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3900 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 01a59885-e6fd-5735-8425-2903d2348ce9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 925 |
| aantal_inwoners_buurt | 2155 |
| aantal_woningen | 873 |
| aantal_woningen_per_ha | 21,292683 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5225 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hagerhof-oost |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831205 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831205 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.32973 |
| gid | 9245 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 41 |
| opp_land_totaal | 41 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 231.47561 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 821.16311 |
| 56b24526-5c83-5dbe-a176-acc83b707c36 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 615 |
| aantal_inwoners_buurt | 1130 |
| aantal_woningen | 635 |
| aantal_woningen_per_ha | 42,333333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 7504 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hagerhof-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831206 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831206 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.837398 |
| gid | 9246 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 15 |
| opp_land_totaal | 15 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 369 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1492.2975 |
| eb7dd696-caed-54ed-8308-34dccbe6ec15 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 455 |
| aantal_inwoners_buurt | 1080 |
| aantal_woningen | 486 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,711268 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 380 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Groot-Doenrade |
| cbs_buurtcode_1 | BU09620103 |
| cbs_buurtcode_2 | 09620103 |
| gemeentenaam | Schinnen |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.373626 |
| gid | 9205 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 284 |
| opp_land_totaal | 284 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 4100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 22.782042 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 91.272359 |