Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| a236a4be-9aab-5a4b-ada8-3dabd240a2b5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 3110 |
| aantal_inwoners_buurt | 7325 |
| aantal_woningen | 3163 |
| aantal_woningen_per_ha | 9,168116 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2125 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Elsloo |
| cbs_buurtcode_1 | BU09710100 |
| cbs_buurtcode_2 | 09710100 |
| gemeentenaam | Stein |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.355305 |
| gid | 9221 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 362 |
| opp_land_totaal | 345 |
| opp_water_totaal | 17 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 150 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 250 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 280 |
| potentieel_koude_open_wko | 2900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2900 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 115.205217 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 399.432174 |
| 70cbefad-9248-5632-9413-dcb1e2780cee | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 395 |
| aantal_inwoners_buurt | 895 |
| aantal_woningen | 411 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,335227 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 511 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Meers |
| cbs_buurtcode_1 | BU09710101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09710101 |
| gemeentenaam | Stein |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.265823 |
| gid | 9222 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 224 |
| opp_land_totaal | 176 |
| opp_water_totaal | 48 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 50 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 50 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 3000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 29.490341 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 110.100639 |
| bc1ee1ff-b041-54fb-8fd4-f63f8d7ca36d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 120 |
| aantal_woningen | 48 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,417391 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 104 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Onderste en Bovenste Molen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831209 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831209 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.666667 |
| gid | 9249 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 120 |
| opp_land_totaal | 115 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 8.24087 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 36.535109 |
| adaec8fa-a7de-5e8f-ad86-5dfcf7ba0719 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 125 |
| aantal_inwoners_buurt | 255 |
| aantal_woningen | 124 |
| aantal_woningen_per_ha | 20,666667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4351 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Krekelveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831210 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831210 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.04 |
| gid | 9250 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 6 |
| opp_land_totaal | 6 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 221.25 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 659.375 |
| f3ff7493-f320-57b5-b356-e1dd37a371ee | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 600 |
| aantal_inwoners_buurt | 1265 |
| aantal_woningen | 612 |
| aantal_woningen_per_ha | 17 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3523 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Tichelarij |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831301 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831301 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.108333 |
| gid | 9251 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 36 |
| opp_land_totaal | 36 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 207 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 896.75 |
| 6e04d415-2327-5a9f-be27-78fb4f6af348 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 915 |
| aantal_inwoners_buurt | 1620 |
| aantal_woningen | 976 |
| aantal_woningen_per_ha | 22,181818 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3717 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Rijnbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831302 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831302 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.770492 |
| gid | 9252 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 44 |
| opp_land_totaal | 44 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 190.902273 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 789.811364 |
| 86dddc4c-9105-56ad-a921-3e6f304c08ff | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 245 |
| aantal_inwoners_buurt | 550 |
| aantal_woningen | 244 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,920755 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 209 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Catsop |
| cbs_buurtcode_1 | BU09710102 |
| cbs_buurtcode_2 | 09710102 |
| gemeentenaam | Stein |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.244898 |
| gid | 9223 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 265 |
| opp_land_totaal | 265 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 350 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 260 |
| potentieel_koude_open_wko | 3100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 950 |
| potentieel_warmte_open_wko | 3100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 12.813962 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 54.133443 |
| 49fe1f31-ec03-5cd1-93a3-a0a432d2b5ea | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 900 |
| aantal_inwoners_buurt | 2010 |
| aantal_woningen | 925 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,393258 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2267 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Berg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09710200 |
| cbs_buurtcode_2 | 09710200 |
| gemeentenaam | Stein |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.233333 |
| gid | 9224 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 100 |
| opp_land_totaal | 89 |
| opp_water_totaal | 11 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 330 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 132.876405 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 448.078652 |
| 3aac9f37-ddfb-56f6-9e4c-1eda848d7977 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 415 |
| aantal_inwoners_buurt | 965 |
| aantal_woningen | 425 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,673469 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1965 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Urmond ten westen van Julianakanaal |
| cbs_buurtcode_1 | BU09710201 |
| cbs_buurtcode_2 | 09710201 |
| gemeentenaam | Stein |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.325301 |
| gid | 9225 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 61 |
| opp_land_totaal | 49 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 330 |
| potentieel_koude_open_wko | 2100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 105.189796 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 415.48699 |
| 7dfadb9f-9ce6-5370-a37f-08f9ef0ceab3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1120 |
| aantal_inwoners_buurt | 2530 |
| aantal_woningen | 1178 |
| aantal_woningen_per_ha | 5,258929 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1129 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Urmond ten oosten van Julianakanaal |
| cbs_buurtcode_1 | BU09710202 |
| cbs_buurtcode_2 | 09710202 |
| gemeentenaam | Stein |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.258929 |
| gid | 9226 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 224 |
| opp_land_totaal | 224 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 300 |
| potentieel_koude_open_wko | 2500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1050 |
| potentieel_warmte_open_wko | 2500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 66.6 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 213.6375 |