Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| b306764d-3acb-536a-a308-33b474a8a2c4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 1 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,00885 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Florawijk Zuid/West |
| cbs_buurtcode_1 | BU09956520 |
| cbs_buurtcode_2 | 09956520 |
| gemeentenaam | Lelystad |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9476 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 114 |
| opp_land_totaal | 113 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 4500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4500 |
| provincie | Flevoland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 64cf0019-63e0-5de3-ab3f-84feae12a18a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 105 |
| aantal_inwoners_buurt | 245 |
| aantal_woningen | 107 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,275773 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 64 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Venkoelen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831606 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831606 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.333333 |
| gid | 9281 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 392 |
| opp_land_totaal | 388 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 150 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.384021 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 17.558409 |
| 292a2e5c-e84b-5f5e-adc5-2bb5d4c07a02 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 405 |
| aantal_woningen | 1 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,333333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 13096 |
| buurt | B |
| buurtnaam | AZC |
| cbs_buurtcode_1 | BU09831607 |
| cbs_buurtcode_2 | 09831607 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9282 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 3 |
| opp_land_totaal | 3 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 7706ceca-a3d1-58db-911b-7856246f29ff | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1705 |
| aantal_inwoners_buurt | 3475 |
| aantal_woningen | 1726 |
| aantal_woningen_per_ha | 25,014493 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5054 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Blerick-Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832101 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.038123 |
| gid | 9283 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 81 |
| opp_land_totaal | 69 |
| opp_water_totaal | 12 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 262.421739 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 977.595109 |
| 710f4649-8a6c-5142-8ab6-678084e2ee87 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1535 |
| aantal_inwoners_buurt | 3020 |
| aantal_woningen | 1583 |
| aantal_woningen_per_ha | 27,293103 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5239 |
| buurt | B |
| buurtnaam | gazenkamp |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832102 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832102 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.967427 |
| gid | 9284 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 58 |
| opp_land_totaal | 58 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 238.189655 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 879.515302 |
| d867c106-3578-572a-b8bd-bb08c78f0540 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 545 |
| aantal_inwoners_buurt | 1220 |
| aantal_woningen | 547 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,535714 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4348 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Smeliënkamp |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832201 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832201 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.238532 |
| gid | 9285 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 28 |
| opp_land_totaal | 28 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 220.725 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 770.055804 |
| fa5f88a6-eb42-5460-9fb6-722cc18fc9a4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1295 |
| aantal_inwoners_buurt | 3030 |
| aantal_woningen | 1274 |
| aantal_woningen_per_ha | 26,541667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 6356 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vastenavondkamp-Noord |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832202 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832202 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.339768 |
| gid | 9286 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 48 |
| opp_land_totaal | 48 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 267.09375 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 896.585156 |
| 898b3ad8-53aa-5887-a669-840a0eac77ab | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 615 |
| aantal_inwoners_buurt | 1445 |
| aantal_woningen | 616 |
| aantal_woningen_per_ha | 23,692308 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5509 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vastenavondkamp-Zuid |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832203 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832203 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.349593 |
| gid | 9287 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 26 |
| opp_land_totaal | 26 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 272.492308 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1048.101923 |
| f96c3b98-6b45-5148-940b-f7c099a3eccf | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 120 |
| aantal_inwoners_buurt | 355 |
| aantal_woningen | 131 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,39939 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 109 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Hout-Blerick |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832602 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832602 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.958333 |
| gid | 9299 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 335 |
| opp_land_totaal | 328 |
| opp_water_totaal | 7 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 7.573171 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 26.632317 |
| afd03dd0-6c29-523b-893a-32f9cf8e4e24 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 335 |
| aantal_inwoners_buurt | 740 |
| aantal_woningen | 342 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,953488 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1734 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Meuleveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09832603 |
| cbs_buurtcode_2 | 09832603 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.208955 |
| gid | 9300 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 47 |
| opp_land_totaal | 43 |
| opp_water_totaal | 4 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 120.6 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 579.452616 |