Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| bfb03647-4860-539c-b471-74c4a3dd9463 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 95 |
| aantal_inwoners_buurt | 240 |
| aantal_woningen | 93 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,462687 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 121 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Schandelo |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834104 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834104 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.526316 |
| gid | 9332 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 201 |
| opp_land_totaal | 201 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 8.677612 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 34.405597 |
| e915850a-d465-529d-96bc-80fc6b8f2180 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 110 |
| aantal_inwoners_buurt | 275 |
| aantal_woningen | 119 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,312336 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 73 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Hasselt en Het Vorst |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834105 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834105 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 9333 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 413 |
| opp_land_totaal | 381 |
| opp_water_totaal | 32 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.352756 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 21.016929 |
| a697e4c1-974c-569b-b8a0-84298634f4e5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 125 |
| aantal_woningen | 56 |
| aantal_woningen_per_ha | 2,333333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 535 |
| buurt | B |
| buurtnaam | De Krosselt |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834106 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834106 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 9334 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 24 |
| opp_land_totaal | 24 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 37.5 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 168.140625 |
| 5be804bd-95a6-54b2-ac38-495e8617dbe1 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 70 |
| aantal_inwoners_buurt | 175 |
| aantal_woningen | 72 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,070588 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 17 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Velden |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834107 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834107 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.5 |
| gid | 9335 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 1039 |
| opp_land_totaal | 1020 |
| opp_water_totaal | 19 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 550 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.222941 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 4.561324 |
| 64ee137c-24ba-5aa6-bf2e-586ca2d138c0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 360 |
| aantal_inwoners_buurt | 880 |
| aantal_woningen | 369 |
| aantal_woningen_per_ha | 6,15 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1471 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kern Lomm |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834301 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834301 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.444444 |
| gid | 9336 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 60 |
| opp_land_totaal | 60 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 84.24 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 284.85 |
| 5907dcff-0690-5108-8a94-3dd06ab942b5 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 2 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,083333 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Spikweinen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834302 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834302 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9337 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 24 |
| opp_land_totaal | 24 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1200 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1200 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| f39d72b0-24af-571d-b153-10c15a94f8ae | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 115 |
| aantal_woningen | 45 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,053699 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 14 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen Lomm |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834303 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834303 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.555556 |
| gid | 9338 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 886 |
| opp_land_totaal | 838 |
| opp_water_totaal | 48 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.034248 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.909039 |
| 0bc13107-1551-5622-844e-f680ea34f49c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 875 |
| aantal_inwoners_buurt | 2020 |
| aantal_woningen | 922 |
| aantal_woningen_per_ha | 7,880342 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 1735 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kern Arcen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834401 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834401 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.308571 |
| gid | 9339 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 127 |
| opp_land_totaal | 117 |
| opp_water_totaal | 10 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 410 |
| potentieel_koude_open_wko | 1000 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1450 |
| potentieel_warmte_open_wko | 1000 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 102.307692 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 366.883013 |
| 3838169d-dad4-5ba9-b3cc-21a35bde3f3a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 75 |
| aantal_inwoners_buurt | 170 |
| aantal_woningen | 78 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,795918 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 174 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Lingsfort |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834402 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834402 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.266667 |
| gid | 9340 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 98 |
| opp_land_totaal | 98 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 600 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 14.188776 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 52.077168 |
| 91362318-35d8-557c-85a6-8b5c4f949bb4 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 40 |
| aantal_woningen | 0 |
| aantal_woningen_per_ha | 0 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 28 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Faunawijk Noord/Oost |
| cbs_buurtcode_1 | BU09956530 |
| cbs_buurtcode_2 | 09956530 |
| gemeentenaam | Lelystad |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9477 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 145 |
| opp_land_totaal | 145 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 4400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4400 |
| provincie | Flevoland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |