Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 7282a6dd-b89d-5def-8263-925c87a67c81 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 75 |
| aantal_inwoners_buurt | 210 |
| aantal_woningen | 84 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,47191 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 120 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Brandemolen en Veld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834403 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834403 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.8 |
| gid | 9341 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 186 |
| opp_land_totaal | 178 |
| opp_water_totaal | 8 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 350 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 700 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 700 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 6.977528 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 29.338483 |
| d2c5f95c-4041-52d5-a480-c393fecf1731 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 45 |
| aantal_inwoners_buurt | 95 |
| aantal_woningen | 34 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,036717 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 11 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Verspreide huizen arcen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09834404 |
| cbs_buurtcode_2 | 09834404 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.111111 |
| gid | 9342 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 4: aquifer afwezig of <10 dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1053 |
| opp_land_totaal | 926 |
| opp_water_totaal | 127 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 300 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 400 |
| potentieel_koude_open_wko | 900 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 900 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.752268 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 3.614457 |
| c2a64b68-8447-556c-9852-05eff26fff53 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2075 |
| aantal_inwoners_buurt | 4890 |
| aantal_woningen | 2138 |
| aantal_woningen_per_ha | 10,584158 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2417 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Kern Belfeld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09835101 |
| cbs_buurtcode_2 | 09835101 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.356627 |
| gid | 9343 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 204 |
| opp_land_totaal | 202 |
| opp_water_totaal | 2 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 125.732673 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 422.652847 |
| c5e3a00c-ccb5-55a1-8677-0f438775c068 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1940 |
| aantal_inwoners_buurt | 4510 |
| aantal_woningen | 1775 |
| aantal_woningen_per_ha | 8,919598 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 2273 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Zuiderzeewijk |
| cbs_buurtcode_1 | BU09951110 |
| cbs_buurtcode_2 | 09951110 |
| gemeentenaam | Lelystad |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.324742 |
| gid | 9450 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 1: aquifer >10m dik. kans >5 MW >50% |
| opp_buurt_totaal | 199 |
| opp_land_totaal | 199 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 4400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4400 |
| provincie | Flevoland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 107.041206 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 385.684673 |
| 19fc7bea-1cda-5ad6-aa8d-e9f6fc7a3033 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 55 |
| aantal_inwoners_buurt | 105 |
| aantal_woningen | 49 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,690141 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 151 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Gebied patersweg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09835102 |
| cbs_buurtcode_2 | 09835102 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.909091 |
| gid | 9344 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 88 |
| opp_land_totaal | 71 |
| opp_water_totaal | 17 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 500 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 13.804225 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 71.101056 |
| a25a5065-0cf0-51d7-b600-9177f18f0168 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 10 |
| aantal_woningen | 6 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,666667 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 106 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Bolenberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09835103 |
| cbs_buurtcode_2 | 09835103 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9345 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 9 |
| opp_land_totaal | 9 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| d15a244c-10c6-5432-839c-4a03fcf1c340 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 50 |
| aantal_inwoners_buurt | 130 |
| aantal_woningen | 50 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,961538 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 252 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Aan de Stuw |
| cbs_buurtcode_1 | BU09835104 |
| cbs_buurtcode_2 | 09835104 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.6 |
| gid | 9346 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 65 |
| opp_land_totaal | 52 |
| opp_water_totaal | 13 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 14.019231 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 56.300481 |
| 1a1ebd80-4078-5697-877e-90da57872bad | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 0 |
| aantal_woningen_per_ha | 0 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Witveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09835105 |
| cbs_buurtcode_2 | 09835105 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9347 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 18 |
| opp_land_totaal | 18 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 6f30131e-8b98-52d1-b795-903ec1f72782 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 1 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,027027 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Geloérveld / Pannenberg |
| cbs_buurtcode_1 | BU09835106 |
| cbs_buurtcode_2 | 09835106 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9348 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 37 |
| opp_land_totaal | 37 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 250 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 4689ac67-6fbf-550c-8a06-c40ab081cd41 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 90 |
| aantal_inwoners_buurt | 195 |
| aantal_woningen | 76 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,084538 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 22 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Maalbeek |
| cbs_buurtcode_1 | BU09835108 |
| cbs_buurtcode_2 | 09835108 |
| gemeentenaam | Venlo |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.166667 |
| gid | 9350 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 904 |
| opp_land_totaal | 899 |
| opp_water_totaal | 5 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 200 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 450 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.892102 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 6.812319 |