Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| ef9b084a-87cb-5ed2-96d7-934123435d0c | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 590 |
| aantal_inwoners_buurt | 1985 |
| aantal_woningen | 738 |
| aantal_woningen_per_ha | 12,724138 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3402 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Sint Antoniusveld |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841020 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841020 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3.364407 |
| gid | 9360 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 58 |
| opp_land_totaal | 58 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 150.144828 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 402.446121 |
| 41ff1400-46e1-5266-97f3-b9276f1f4b21 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 170 |
| aantal_inwoners_buurt | 455 |
| aantal_woningen | 175 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,322284 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 84 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Heide |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842001 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842001 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.676471 |
| gid | 9361 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 543 |
| opp_land_totaal | 543 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 300 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 300 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 5.240884 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 17.34047 |
| 54e230fa-fb06-5d08-83d6-c72d1169376e | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 80 |
| aantal_inwoners_buurt | 220 |
| aantal_woningen | 81 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,114245 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 31 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Smakt |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842005 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842005 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.75 |
| gid | 9365 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 715 |
| opp_land_totaal | 709 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 1.970099 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 5.535402 |
| 6ffcf6c6-9dbd-56f0-9b33-cb6a34991c0a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 4845 |
| aantal_inwoners_buurt | 11010 |
| aantal_woningen | 4679 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,458955 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4117 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Boswijk |
| cbs_buurtcode_1 | BU09954410 |
| cbs_buurtcode_2 | 09954410 |
| gemeentenaam | Lelystad |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.272446 |
| gid | 9469 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 278 |
| opp_land_totaal | 268 |
| opp_water_totaal | 10 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 4100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4100 |
| provincie | Flevoland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 208.262687 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 600.789039 |
| 2477099b-b7dd-5039-89e6-ef61fc702f35 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 855 |
| aantal_inwoners_buurt | 2250 |
| aantal_woningen | 830 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,247392 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 67 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Ysselsteyn |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842002 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842002 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.631579 |
| gid | 9362 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 3362 |
| opp_land_totaal | 3355 |
| opp_water_totaal | 7 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1250 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.990849 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 13.711855 |
| 7d6e803e-0fea-5568-8435-7aa0e20494bb | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 430 |
| aantal_inwoners_buurt | 1125 |
| aantal_woningen | 430 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,257639 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 68 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Merselo |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842003 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842003 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.616279 |
| gid | 9363 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 1669 |
| opp_land_totaal | 1669 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 400 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 400 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 4.173757 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 14.677711 |
| 4e45ebfd-1a58-54a0-994f-14bdeedd8988 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 80 |
| aantal_inwoners_buurt | 240 |
| aantal_woningen | 82 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,044956 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 13 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vredepeel |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842004 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842004 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 3 |
| gid | 9364 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 1830 |
| opp_land_totaal | 1824 |
| opp_water_totaal | 6 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0.781579 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 2.082237 |
| c1e274d5-f1ab-5dfb-92c8-b519af7a30f9 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 850 |
| aantal_inwoners_buurt | 2345 |
| aantal_woningen | 899 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,887463 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 232 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oostrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842006 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842006 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.758824 |
| gid | 9366 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1039 |
| opp_land_totaal | 1013 |
| opp_water_totaal | 26 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 11.780849 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 39.835884 |
| 341e3501-85e5-537c-9aa7-6c445f9004bd | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 475 |
| aantal_inwoners_buurt | 1225 |
| aantal_woningen | 481 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,51334 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 131 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Oirlo |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842007 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842007 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.578947 |
| gid | 9367 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 938 |
| opp_land_totaal | 937 |
| opp_water_totaal | 1 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 7.756137 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 26.473519 |
| f3c9294b-ce42-5fd2-a61d-f1396127a2d3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 185 |
| aantal_inwoners_buurt | 520 |
| aantal_woningen | 188 |
| aantal_woningen_per_ha | 0,183236 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 51 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Veulen |
| cbs_buurtcode_1 | BU09842009 |
| cbs_buurtcode_2 | 09842009 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.810811 |
| gid | 9369 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 1026 |
| opp_land_totaal | 1026 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 100 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 100 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 3.083333 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 11.128399 |