Potentiekaart Omgevingswarmte - Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel warmte gesloten WKO buurt
Potentieel aan koude bodemopslag capaciteit dat via open WKO systemen beschikbaar is per hectare grond. De potentielen zijn in GJ/(ha.jaar) per buurt weergegeven.
| 96e5122e-f4df-5833-830c-5b0b1a32ff1d | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1035 |
| aantal_inwoners_buurt | 1645 |
| aantal_woningen | 1092 |
| aantal_woningen_per_ha | 26 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3925 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Venray-Centrum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841011 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841011 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.589372 |
| gid | 9351 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 42 |
| opp_land_totaal | 42 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 212.914286 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 701.951786 |
| 7ba8a73e-63eb-53d5-863a-d80cbc9aa198 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1390 |
| aantal_inwoners_buurt | 2860 |
| aantal_woningen | 1452 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,36 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3826 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Venray-Oost |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841012 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841012 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.057554 |
| gid | 9352 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 75 |
| opp_land_totaal | 75 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 206.832 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 791.883 |
| d325012d-d939-5869-bf4f-7c559151dce2 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1810 |
| aantal_inwoners_buurt | 3500 |
| aantal_woningen | 1823 |
| aantal_woningen_per_ha | 28,046154 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 5377 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Venray-West |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841013 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841013 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 1.933702 |
| gid | 9353 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 65 |
| opp_land_totaal | 65 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 370 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 275.676923 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 1013.530385 |
| b6c32ee8-f511-5186-9750-153cfe33064b | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 340 |
| aantal_inwoners_buurt | 815 |
| aantal_woningen | 347 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,388 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 327 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Vlakwater |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841014 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841014 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.397059 |
| gid | 9354 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 250 |
| opp_land_totaal | 250 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 23.7456 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 105.4578 |
| e7a19642-e80d-58b2-999b-accf95946226 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 1730 |
| aantal_inwoners_buurt | 3815 |
| aantal_woningen | 1773 |
| aantal_woningen_per_ha | 14,184 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 3064 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Veltum |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841015 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841015 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.205202 |
| gid | 9355 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 125 |
| opp_land_totaal | 125 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 650 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 360 |
| potentieel_koude_open_wko | 800 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 800 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 164.4192 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 635.1522 |
| 79a42394-21c1-5606-ab1d-98b6dd607d19 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2020 |
| aantal_inwoners_buurt | 4960 |
| aantal_woningen | 1931 |
| aantal_woningen_per_ha | 19,118812 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4909 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Brukske |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841016 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841016 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.455446 |
| gid | 9356 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 101 |
| opp_land_totaal | 101 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 600 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 600 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 226.8 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 791.25 |
| 159bb1b5-b8e3-58a9-9b17-706208972fc0 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 2600 |
| aantal_inwoners_buurt | 6485 |
| aantal_woningen | 2604 |
| aantal_woningen_per_ha | 17,958621 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 4471 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Landweert |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841017 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841017 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.494231 |
| gid | 9357 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 145 |
| opp_land_totaal | 145 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1300 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 219.475862 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 652.644828 |
| f895e5bc-a340-5c28-ace3-341ef083f68a | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 320 |
| aantal_inwoners_buurt | 740 |
| aantal_woningen | 327 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,163701 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 265 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Smakterheide |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841018 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841018 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.3125 |
| gid | 9358 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 3: aquifer >10m dik. kans >5 MW <30% |
| opp_buurt_totaal | 281 |
| opp_land_totaal | 281 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 380 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1350 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 14.143772 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 50.459786 |
| 076dea85-e369-5338-8e79-617523550608 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 0 |
| aantal_inwoners_buurt | 0 |
| aantal_woningen | 0 |
| aantal_woningen_per_ha | 0 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 0 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Faunawijk Zuid/Oost |
| cbs_buurtcode_1 | BU09956540 |
| cbs_buurtcode_2 | 09956540 |
| gemeentenaam | Lelystad |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 0 |
| gid | 9478 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 2: aquifer >10m dik. kans >5 MW 30-50% |
| opp_buurt_totaal | 247 |
| opp_land_totaal | 238 |
| opp_water_totaal | 9 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 450 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 750 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 480 |
| potentieel_koude_open_wko | 4500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1700 |
| potentieel_warmte_open_wko | 4500 |
| provincie | Flevoland |
| verbruik_elektra_huishoudens | 0 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 0 |
| 16314a2b-7072-5861-a056-4f5ae0bea4d3 | |
|---|---|
| aantal_huishoudens_buurt | 475 |
| aantal_inwoners_buurt | 1395 |
| aantal_woningen | 482 |
| aantal_woningen_per_ha | 1,161446 |
| bevolkingsdichtheid_buurt | 337 |
| buurt | B |
| buurtnaam | Brabander |
| cbs_buurtcode_1 | BU09841019 |
| cbs_buurtcode_2 | 09841019 |
| gemeentenaam | Venray |
| gemiddelde_huishoudens_grootte | 2.936842 |
| gid | 9359 |
| jaar | 2014 |
| kansen_gebruik_geothermie_glastuinbouw | zone 5: aquifer <10m dik. kans vermogen onbekend |
| opp_buurt_totaal | 415 |
| opp_land_totaal | 415 |
| opp_water_totaal | 0 |
| potentieel_diepe_geothermie_5500m | 400 |
| potentieel_diepe_geothermie_7500m | 700 |
| potentieel_koude_gesloten_wko | 390 |
| potentieel_koude_open_wko | 500 |
| potentieel_warmte_gesloten_wko | 1400 |
| potentieel_warmte_open_wko | 500 |
| provincie | Limburg |
| verbruik_elektra_huishoudens | 19.160241 |
| verbruik_warmte_huishoudens | 52.52756 |